Wpis z mikrobloga

1 grudnia miałem dokładnie połowę tego co teraz. W samym grudniu 25m expa. Wystarczy potrenować rzucanie excelentów i zacznie exp wpadać jak szalony ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Barti1403: ok, dzięki za rade, ja z reguły celuję w greaty jako bezpieczny kompromis. Ale spróbuję sie poprawić.
@Norbiss: Jak masz ekipe to może i tak, ale ani ja ani nikt z moich kumpli już w to nie gra. A wtedy grali wszyscy, czy normik czy piwniczak, czy chad czy przegryw - każdy napircalał w pokemonsy, podniecał się co tam nowego złapał, spotykało się w #!$%@? innych graczy na ulicy, śmieszkowało z jakimiś guwniakami pod gymami itp i to było w tym najlepsze
@Norbiss: Ja też wróciłem jakieś niecałe 2 lata temu na chwilę razem z paroma znajomymi i chwilę pograliśmy, poksy zawsze spoko, ale to już nie ta magia dla mnie co kiedyś. Dla mnie najfajniejszy był sam początek tej gry jak ludzie nie mieli jeszcze takich #!$%@? pokemonów, każdy rattata złapany cieszył, jak się spotkało eevee to pisało się wszystkim kolegom, a w gymach siedziały pidgeotto 400cp nie do pokonania dla nas