Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@januszdoe: Nie zapominaj, ze zyjemy w zupelnie innych czasach, tzn. mamy technologie, ktora moze umozliwic spoleczenstwu lepsza kontrole tego centralnego sterowania. Wierze, ze niejeden szef by chcial prowadzic firme tak, zeby godnie oplacac pracownikow, ale w tym wyscigu szczurow nie moze, bo inny zajmie jego miejsce w minute.
Nie wiem, jak inni lidzie, ja moge mowic tylko za siebie - dla mnie nie sa motywacja pieniadze, bardziej interesuje mnie sama nauka
Osiągnięcie sukcesu pokroju Muska czy Gatesa to nie tylko ciężka praca i wstawanie rano. Szanse na to są mikroskopijne i udaje się to tylko pojedyńczym jednostkom. Trzeba mieć nieźle wyprany mózg żeby bardziej utożsamiać się z bogaczami oderwanymi od rzeczywistości niż z przeciętnym człowiekiem któremu zabiera się połowę pensji na podatki.


@Igoruss: "Sra ta ta ta Musk Gates złodzieje miliardery" a jak przychodzi co do czego to #!$%@? są zawsze bogole
jest mnostwo ludzi zarabiajacych po 100 000, 200 000, 500 000 miesiecznie, ktorzy sprawiaja, ze zycie kazdej klasy poza najbogatsza jest pelne wyrzeczen


@Piz-dur: nie, to nie oni sprawiają. Sprawiają to sami zainteresowani z reguły, czasem jeszcze trochę nieszczęśliwy splot okoliczności, ale jest różnica pomiędzy chwilowym dołkiem i później pracą nad tym żeby się ogarnąć od postawy typowego socjalucha ''nic ode mnie nie zależy, nic się nie uda, nic nie mogę
co za sążniste #!$%@?, to rozumiem że jak zarabiam 1800 na rękę i kupuję jakieś gównoakcje na giełdzie to jestem klasą wyższą bo OBRACAM KAPITAŁEM?


@cadcadcad: Ale żyjesz z tego obracania kapitałem czy tylko pracujesz na order Złotego Sasina? ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeżeli utrzymujesz się z posiadanych akcji to tak, należysz do klasy próżniaczej, jeżeli po prostu #!$%@? hajs to jesteś tylko jełopem ¯\_(ツ)_/¯