Wpis z mikrobloga

Zbliża się powoli osiemnastka mojego chrześniaka, dlatego rozglądam się nad wymarzonym prezentem dla niego. Widzę, że na rynku samochodów używanych podobnie jak na mieszkaniowym, tanio to już było. Ciężko znaleźć coś do 5 lat w budżecie 150k dla dynamicznego oskarka z osiedla deweloperskiego, do którego juleczki będą same wskakiwać.

Co mam na oku?

- Audi S3 - niby fajne, ale ten prostacki środek jak z dacii już odpycha w tych czasach, wyposażenie też dupy nie urywa
- BMW 428i - niby ok, ale nuda, brak cyfrowych zegarów, stara sylwetka
- Mercedes CLA - podobnie jak wyżej, deska jak z fiata punto, z zewnątrz też już mało świeży
- Mercedes C300 coupe - najlepsza opcja, ale polift kosztuje więcej, a przedlift odpycha tym śmiesznym tabletem, starą kierownicą i brakiem cyfrowych zegarów

Co radzicie mireczki?
Nowego i droższego mu nie kupię, nich się uczy życia powoli.
#samochody #motoryzacja #kupnosamochodu #audi #bmw #mercedes
dopeboiYSL - Zbliża się powoli osiemnastka mojego chrześniaka, dlatego rozglądam się ...

źródło: comment_16196841297GoNc95exdOS1cAjw3ki2R.jpg

Pobierz
  • 13
@dopeboiYSL: Tak wygląda sytuacja tych „biednych i uciśnionych przez rząd” prywaciarzy. Rodzinie auto za 150k a pracownikowi 3k nie da, bo: „wiesz ile muszę za ciebie podatków płacić” i „ zły rząd nie chciał otworzyć gospodarki”