Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
kurła tak to jest polegać na poradnikach... na szybko przed każdą gierką sprawdzam czy są jakieś trofki do pominięcia, wchodzę na wątek HZD a tam wyraźnie napisane że brak
po czym w opisie teraz widzę że bardzo łatwo pominąć trofke ze sprzymierzeńcami przy bitwie (którą właśnie kończę) :)
dziękuję Łowcy Trofeów jesteś #!$%@? dwulicowa nara
#ps4 #horizonzerodawn
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: a ja tam nieem, gry jeszcze raz przechodzić dla pucharka nie będę, muszę sprawdzic czy mam jakiś save ręczny do wczytania z niedawnej rozgrywki
@krajh: Trofik wpada po ukończeniu ostatniej misji, a misję tę możesz powtórzyć po przejściu gry. Ja tak zrobiłem przeszedłem tę misję, później zrobiłem misje poboczne dla tych postaci, które się nie pojawiły i wróciłem rozegrać ostatnią misję ponownie. Tak więc jakby nie patrzyć możliwość zdobycia tego osiągniecia nie przepada po wykonaniu questa. Jedynie licz się z tym, że ostatnia misja jest dosyć długa i będziesz musiał to przejść jeszcze raz.

Jeżeli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kolendras: @nerevarr: @camos: no właśnie missable 0 na polskiej stronce tak samo, a w środku tekstu o tym queście że jest do pominięcia to trofeum stąd mój post, tego że można powtarzać pojedyncze misje nie wiedziałem, dzięki :)