Wpis z mikrobloga

W gorących wisi wpis na temat trzymania psów na smyczy blablabla. Pomijając już cała sprawę to przykro czyta się jak niektórzy wyśmiewają tam lękliwe psy i nie rozumieją jak można nie spuszczać psów ze smyczy bo przecież pies się musi wybiegać. Jakby każdy pies był u swojego właściciela od szczeniaka, a przecież jest masa psów, które są po wielu niefajnych przejściach, ludzie je przygarniają i pracują nad nimi, ale niektóre psy mają tak zniszczoną psychę, że nie zawsze udaje się wyjść na prostą. To że zobaczycie kiedyś lękliwego psa albo psa który nie jest ze smyczy spuszczny nie zawsze jest winą obecnych właścicieli. Takim psem jest właśnie #piesmisiek który zrobił ogromny progres odkąd jest z nami (można zobaczyć na tagu) ale nadal jest psem lękliwym i agresywnym w stosnku do innych psów, a jego choroba nie ułatwia treningów. Spuszczenie go ze smyczy skończyłoby się tragicznie, tak jak i podbiegnięcie obcego psa, którego właściciel nie potrafi odwołać (czyli bądźmy szczerzy - niestety większość).
Ale mimo to jest szczęśliwym pieskiem, udało nam się powoli opanować jego problemy jelitowe i jeszcze trochę życia mu z nami zostało () #pokazpsa #psy
kicioch - W gorących wisi wpis na temat trzymania psów na smyczy blablabla. Pomijając...

źródło: comment_1619445250cvfuHHZoSDhMsJ6eOKG6R7.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SweterWPaski: i gdzie tu jest obraza ludzi trzymających psy na smyczy? xD może zacznij czytać ze zrozumieniem, łapiąc cały kontekst rozmowy, albo nie wiem, zapytaj, jeśli czegoś nie ogarniasz, zamiast się rzucać jak g---o w przeręblu? No ale czego ja oczekuję od osoby, która psa poniżej kolana nazywa bestią i wymyśla sobie historyjki o jakimś puszczaniu samopas wśród ludzi i straszeniu ich. Tak, wiem co napisałam o smyczy u swojego
  • Odpowiedz
@matra: rużowa wściekła, w uj agresywna
Napisałaś, że ludzie chodzący z psem na smyczy są upośledzeni. Napisałaś też, że Twój pies jest odwoływalny i dlatego chodzisz z nim bez smyczy - chociaż nie wszędzie. Szczekasz (xd), bo myślisz, że ktoś się Ciebie przestraszy; wierzysz, że to oznacza samodzielność u kobiety czy po prostu miałaś w dzieciństwie złe wzorce?
  • Odpowiedz
Napisałaś, że ludzie chodzący z psem na smyczy są upośledzeni.


@SweterWPaski: nie, napisałam, że jeśli ktoś nie umie panować nad psem, to jego obowiązkiem jest trzymanie go na smyczy, zamiast puszczać samopas, bo potem kończy się tak jak w historii upośledzonego opa, co puścił psa, który go p---------ł. Faktycznie, w c--j trudne do wywnioskowania.
Napisałam, że umiem, a nie że chodzę, bo to co robię z psem nie było tematem
  • Odpowiedz