Wpis z mikrobloga

@Purebreed: A no faktycznie, skończone studia dyskwalifikują rakowość tej notki i robią z niej perfekcyjnego kandydata na ministra XD

@mDeo: Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale na Wiceministra #!$%@? kraju potrzeba czegoś więcej (znaczy w normalnym kraju potrzeba) niż 'liczne kursy' xD

Jak tu ma być dobrze...
  • Odpowiedz
@Purebreed: @derekperek122:

W latach 2013–2018 zatrudniona jako audytor wewnętrzny, a następnie dyrektor finansowy w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Siechnicach. Jednocześnie pełniła funkcję prokurenta (2014–2018). W lipcu 2018 została mianowana dyrektorem Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu


cóż za awans...
  • Odpowiedz
A no faktycznie, skończone studia dyskwalifikują rakowość tej notki i robią z niej perfekcyjnego kandydata na ministra XD

@mDeo: Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale na Wiceministra #!$%@? kraju potrzeba czegoś więcej (znaczy w normalnym kraju potrzeba) niż 'liczne kursy' xD


@Ogniwo_Paliwowe:
W 2007 ukończyła ekonomię[2] o specjalności menedżerskiej Uniwersytecie Wrocławskim. Kształciła się podyplomowo na kierunku rachunkowość i podatki na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W 2014 otrzymała certyfikat księgowy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Przecież to brzmi jak opis z Tindera, a nie prezentacja wiceministra finansów (°°
  • Odpowiedz
@Purebreed: Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim, i do tego studia podyplomowe we Wrocławiu. Ok przepraszam, nie doceniłem potęgi jej kompetencji do sterowania finansami państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wieslawski: Doświadczenia. Ja tu widzę 7 lat doświadczenia zawodowego, z czego może 2 nadają się faktycznie do szczebla administracji państwowej. Nie widzę działania jako kadra zarządzająca, nie widzę pracy w dużych podmiotach zagranicznych, ani w wysoko postawionych ciałach państwowych (może oprócz dwóch tygodni w MF).

Jeśli nawprawdę myślisz ze to jest ilość i jakość doświadczenia pasująca do tego stanowiska to niech bogowie maja w opiece ten zapomniany kraj.
  • Odpowiedz
@wieslawski: babka ma zerowe doświadczenie na takie stanowisko - najpierw praca w zakładzie od śmieci w jakiejś pipidówce, a następnie szybki awans - w dwa lata.
  • Odpowiedz
@szunis: Nie chwale ale bądź obiektywny
"Absolwentka ekonomii (specjalność Ekonomia Menedżerska) oraz administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość i Podatki na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

W latach 2013-2018 zatrudniona jako audytor wewnętrzny, a następnie dyrektor finansowy w spółce prawa handlowego, gdzie odpowiadała m.in. za nadzór nad pionem finansowym i pracami z zakresu rachunkowości. Jednocześnie pełniła funkcję prokurenta (2014-2018).

Od lipca 2018 r. dyrektor Izby Administracji Skarbowej
  • Odpowiedz