Wpis z mikrobloga

Hej @herzyk_wieczorkiewicz jak się Pani Patrycja Wieczorkiewicz odniesie do sprawy Jakuba Dymka i oskarżeń rzucanych w jego kierunku. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jakub-dymek-autorka-codziennika-feministycznego-przeprasza-za-przypisanie-mu-gwaltu-i-molestowania Dla czego teraz zależy wam na tym złym środowisku którym przypisywaliście często łatki? Dlaczego osoba będąca dziennikarką, która powinna zachować jakiś obiektywizm do spraw piszę otwarcie takie komentarze? Co sądzisz o fałszywych oskarżeniach rzucanych na wiatr, nie uważasz że niszczą one każdej osobie życie. Bo jak na razie wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że planujecie napisać artykuł pod daną tezę. Chyba nie jesteś odpowiednio bezstronną osobą która powinna pisać takie artykuły bo istnieje duże prawdopodobieństwo że masz niecne intencje.
#przegryw #blackpill #bekaztwitterowychjulek #bekaztwitterowychjulek #4konserwy ##!$%@? #redpill #mgtow #incel #neuropa #konfederacja #rakcontent
TrzyGwiazdkiNaPagonie - Hej @herzyk_wieczorkiewicz jak się Pani Patrycja Wieczorkiewi...

źródło: comment_1619378135bSUZsuLXxkkL2uExiir75Q.jpg

Pobierz
  • 28
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Dotąd zgłosiło się 20 kobiet, które Kozak zgwałcił lub molestował, więc nie mam wątpliwości komu wierzyć i kto jest winny. Dymek molestował mnie i moje koleżanki, więc zgadnij jakie mam na ten temat zdanie. A życie osobie niszczy doświadczenie przemocy. Dymek dalej robi karierę, bardziej niż przed oskarżeniami (wcześniej pracował w Krytyce Politycznej, teraz w Przeglądzie i Newsweeku). Ale nie przyszłam na Wykop żeby o tym gadać, serio, wystarczająco zdrowia
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Śledztwo w sprawie Kozaka dopiero się zaczęło. O 20 ofiarach pisało wiele mediów. Serio, nie po to tu jestem, nie będę się wam z niczego tłumaczyć, piszę reportaż, w którym chcę oddać głos osobom z blackpilla, tylko i wyłącznie dlatego założyłam tu konto - mamy już dość zainteresowanych rozmową, więc myślę, że się uda. That's it.
obowiązuje domniemanie niewinności,


@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Nic takiego nie ma.

oraz wyrok


@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Wyrok może być wydany bez żadnych dowodów. W praktyce wystarczą zeznania. A jak zebrało sie 20 wydupczonych gniewnych świnek to moga go usadzić. Szczęście, że są to głupie pindy i raczej nie będą w stanie ustalić spójnej wersji zdarzeń. Pokłócą się którą gwałcił bardziej i jedna na drugą zaczną szczekać.

@herzyk_wieczorkiewicz: Obrazek dla ciebie:
pinkfloyd12 - > obowiązuje domniemanie niewinności,

@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Nic ta...

źródło: comment_16193816412Of2Dz1bkEbQzpoK0DvvIl.jpg

Pobierz
@trevoz: ty jesteś idiotą, dziś zamyka "lewackie shit" jutro zamknie ciebie. Ale widzę, że jesteś prawaczkiem z gatunku uległych - potrzebna ci HURR durr silna władza, HURR durr silna policja, nienawidzisz liberalizmu, wolności społecznej i kulturowej, mam rację?
@2-aminopirydyna: po 1sze to dokładnie tak jest, jestem totalnie za wolnym rynkiem, socjalizm to dla mnie gówno. Gospodarka oparta na kapitalizmie (lekko regolowanym) to najlepszy z obecnych modeli. Dlatego też głosowałem na konfe, zawsze mówiłem sobie, że podejście do gospodarki mają dobre, ale po ostatnich wydarzeniach, mam świadomość, że ktoś kto oferuje tylko połowę wolności (obojętnie którą) to żaden wolnościowiec a zamordysta.
co jeżeli okaże się on osobą niewinną, co z wyrządzoną mu krzywdą?


@TrzyGwiazdkiNaPagonie: No jak to co?

Te tępe dzidy powiedzą, że "nie wiedziały, a tak w ogóle to działały słusznie, bo kobiety są słabsze i muszą się wspierać. To że raz okazało się odwrotnie nie znaczy, że wielu facetów nie molestuje dziewczyn i one potem boją się zgłaszać."

I inne takie dyrdymały.

A mi się marzy żeby jeden taki fałszywie