Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do mojego ostatniego wpisu dobry Mireczek @kozabonzo zgłosił się do nas z nagraniem z wideorejestratora. Wielkie dzięki!

Załączam zdjęcia i film penisa, który ukradł rowery oraz trasę, którą uciekał. Ma charakterystyczną maseczkę. Jak wczoraj - za wskazanie informacji, które doprowadzą do znalezienia rowerów będzie nagroda.

#krakow #nowahuta #rower
raFFcio - W nawiązaniu do mojego ostatniego wpisu dobry Mireczek @kozabonzo zgłosił s...

źródło: comment_1619375388Khx2hXZbNoCxpfIGvZ096a.jpg

Pobierz
  • 78
@raFFcio: Panie, jakbym nie wsiadł do tego auta i nie widział, że #!$%@? stare radio na CD warte że 20 zeta, a dodam, że auto wygląda jak srogi dramat, bo to złom kupiony dla Szanownej Małżonki, żeby się nauczyła jeździć po zrobieniu prawka, to bym też nie uwierzył xD No a potem, przed samą Wielkanocą, ktos mi wyciął katalizator z Hondy... Z tym, że ten kat to była... atrapa, bo kupilem
@FLAC: dwa lata temu zapinałem pod blokiem rower bo miałem etat + na telefon latałem rozwozić żarcie, to nie chciało mi się go nosić po schodach co chwilę. Pewnej nocy ktoś mi #!$%@?ł rower, trafił się zjeb co połasił się na #!$%@? złom nie warty nawet 100 zł () był stary i zardzewiały, specjalnie już o niego nie dbałem żeby nie kusił xD taki #!$%@?
@bitkoin: Miałem takiego złomika właśnie do jeżdżenia po mieście. Nawet nie przypinałem, Nikt nie chciał go kraść, aż raz go przypiąłem, akurat wtedy nie chciało mi się na piechotę wracać. Rower kupiony za 100zł z 16 lat temu i znalazł się chętny.