Wpis z mikrobloga

Pan Andrzej to legenda piłki światowej. Wykopków nie przekona bo to głównie dzieci. Pan Andrzej miał na myśli to co wie każdy w miarę orientujący się w świecie sportu że Messi czy też Ronaldo, neymar potrafią samemu przesądzić i wyniku spotkania. Lewy jest tylko od dostawiania nogi i w związku z tym jeśli gra w gorszej drużynie to nieprawda dostaje za wielu podań i nie strzela vide reprezentacja Polski po erze nawalki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@merciless85: no ma racje, Bayern był już wielki przed przyjściem Lewego. Bayern bez Roberta dalej będzie wielki natomiast Robert bez Bayernu już nie
  • Odpowiedz
@merciless85: czytałem ten wywiad, zdanie nie odzwierciedla podejścia Szarmacha. Też się dałem zclickbaitować :P

"Gdy pan patrzy na grę Roberta Lewandowskiego, co pan sobie myśli?

Że doczekaliśmy się wielkiego napastnika. Ma imponujące liczby i gra w wielkim klubie. W Bayernie zapracował sobie na taką pozycję, że cała gra ustawiona jest pod niego. Paradoksalnie w innym, słabszym klubie tylu goli by nie strzelał. Nawet w polskiej lidze pewnie by tyle nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ca\la wypowiedź o Lewandowskim:


Gdy pan patrzy na grę Roberta Lewandowskiego, co pan sobie myśli?

Że doczekaliśmy się wielkiego napastnika. Ma imponujące liczby i gra w wielkim klubie. W Bayernie zapracował sobie na taką pozycję, że cała gra ustawiona jest pod niego. Paradoksalnie w innym, słabszym klubie tylu goli by nie strzelał. Nawet w polskiej lidze pewnie by tyle nie strzelał... Wszystko w jego piłkarskim życiu ułożyło się idealnie, miał dużo szczęścia,
  • Odpowiedz
@merciless85: Czytałem ten wywiad i mam wrażenie, że przez Szarmacha przemawia jakaś gorycz, żal.

- polską piłką to sie nie interesuje
- nikt nie jest zainteresowany jego usługami
- Boniek ma innych kolegów
- ja to dopiero szczelałem gole a miałem 32 lata. Jakbym miał 20 to byłbym w Realu
- Cantona to się ode mnie uczyl
  • Odpowiedz
@merciless85: dobry wywiad, napisał prawdę. Pewnie większość napastników z światowego topu strzeliłoby tyle samo jakby grało w Bayernie. Czy Lewandowski robi różnicę wzglęm Kane'a, Benzemy? W mojej ocenie nie.
Lewandowski to solidny, bardzo dobry piłkarz, nie jest to jednak klasa Messiego czy Ronaldo.
  • Odpowiedz