Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że jak ktos madry by nie byl to jesli jest wierzący, podswiadomie traci u was część szacunku?
A jak jest zagorzalym katolikiem to z automatu kazde jego zdanie, kazdy osąd jest poddawany wątpliwości.
Kościół to jest dla mnie taki syf ktory zbiera do kupy wszystkie ludzkie ułomności i próżności.

#ateizm #katolicyzm
  • 151
  • Odpowiedz
Co Ty gadasz w ogóle. Na inżynierskich studiach znajdziesz dużo więcej wierzących profesorów niż na studiach humanistycznych.


@trevoz:

wielu naukowców odnoszących sukcesy w swojej dziedzinie to osoby wierzące, więc nie uważam, aby w przypadku kogoś mądrego miało to znacząco wpłynąć na jego wypowiedzi. Z pewnością kiedy trzeba to odcinają się od swojej sfery duchowej. Natomiast człowiek głupi takim pozostanie bez względu czy jest wierzący, czy jest ateistą. Uważam że ludzi powinno
  • Odpowiedz
Gdyby każdy potrafił odrzucić zabobon, to nie byłoby wierzących idiotów, czego chłopcze nie rozumiesz w fakcie, że myślenie krytyczne to rzadkość?


@Kocisko_i_Anka: Skoro to taka rzadka i pożądana cecha, jakie materialne osiągnięcia zdołałeś dzięki niej uzyskać?
  • Odpowiedz
@Kocisko_i_Anka: Napisz. Okłam mnie :)
Musi być to bardzo frustrująco być w życiu takim przegrywem, że anonimowo w internecie wstydzi się ktoś powiedzieć prawdy o sobie i musi kłamać :)
Obcego można okłamać, ale potem trzeba w lustro spojrzeć i zdać sobie sprawę, jak daleko jest się od tej osoby, za którą chce się uchodzić :)
  • Odpowiedz
@UrbanHorn: #!$%@?, ale wysryw. Przepraszam, ale jesteś kompletnym debilem, jeśli łykasz bajki, że religia ma cokolwiek wspólnego z inteligencji. Duchowość nie ma na celu UDOWADNIANIA czegoś, wiara to nie jest zbiór dowodów
  • Odpowiedz