Wpis z mikrobloga

@strike_lucky: wierzysz we wszystko co Ci ludzie mówią czy jesteś kamerzystą takiego Chada? xDDD Nie wierzę w te setki partnerek. Nie znam takiej osoby, która by miała setkę partnerów.


@allesisthelal: nie wierzysz to i #!$%@? "nie ma takiej możliwości"?
aha typowe babskie "nie"

w tej sytuacji wkracza eksperyment klaudiusz i co dalej sądzisz że ci najprzystojniejsi nie są zdolni do takiej liczby?

wyobraź se że ten typ zwyzywał laski a
  • Odpowiedz
@allesisthelal: a co w tym złego że kobiety chcą się r00chać z topką? jedynie co mnie #!$%@? to właśnie zakłamane kobiety które #!$%@?ą że najważniejszy jest karakter a nie wzrost itp itd #!$%@? xD

ja temu mirkowi mogę dać kosza. Zapraszam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@allesisthelal: bo Ty i inne mirabelki jesteście wyjątkiem, promil wśród kobiet, my mirki powinniśmy całować was po stupkach że są takie
  • Odpowiedz
@strike_lucky: a wyobrażasz sobie stały związek z kimś, kto nie ma fajnego charakteru? Do friendzonu trzeba dwojga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No koleżanka #!$%@? Ci doradziła, bo jak tamta nigdy z tobą nie flirtowała to i teraz nie będzie. Co nie znaczy, że chciała źle.
  • Odpowiedz
@allesisthelal: tylko 32% aspergerowców przyznało się że było w jakiejkolwiek relacji i tylko 9 % badanych aspergerowców przyznało się że jest po ślubie to są oficjalne statystki jeśli znasz 32% z 1%populacji z partnerkami to na prawde zajebistego masz farta że aż cięzko w to uwierzyć.
Jakie szanse ma te kolejne 68% aspergerowiczów w porównaniu do zdrowej populacji no jak widać niewielkie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Dziewczyny
  • Odpowiedz
@allesisthelal: zawsze przy mnie się inaczej zachowuje niż przy innych
tydzień temu na imprezie z wszystkimi się śmiała potem jak wypiła to do mnie z płaczem i żaliła się(czemu tylko do mnie?)
zawsze ogólnie jak się widzieliśnmy na jakichś imprezach to ona po jakimś czasie jakby zlizała się do mnie, raz to przegięła bo zaczęła się tulić do mnie i masować po udzie itp. wcześniej sami coś tam śpiewalimy
a potem
  • Odpowiedz
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: sorry, ale to, że ktoś tam jakiś teścik w stanach se puścił to nie znaczy, że wszystkie te osoby miały ten sam poziom autyzmu, plus nie musi się to odnosić do warunków w PL. Aspergera nie widać, więc wątpię żeby to jakoś mocno wpływało. Oczywiście poza nieumiejętnością zachowania się - ale i to idzie wyćwiczyć u takich osób.
  • Odpowiedz
a skąd tyle związków gdzie laski są bite przez swoich sebków?


@strike_lucky: stąd, że są z patologicznych domów gdzie ojciec/matka je #!$%@?, dla nich to jedyna normalność i sytuacja, którą umiesz zrozumieć i dobrze odegrać.
  • Odpowiedz
no to ją wyruchaj jak Cię miza. #!$%@? jacy wy jesteście nieogarnięci to ja #!$%@? xDDD


@allesisthelal: parę dni myślałem nad tym całymi dniami, bo cholernie ciężka sytuacja dla mnie bo znam ją 8 lat i to jednak nie jest identyczna sytuacja jak z obcą kobietą, jest cholernie trudniej.

a więc tak po paru dniach napisałem do niej czy nie wyjdzie na szluga pogadać, bo to był okres jak rzuciła chłopa
  • Odpowiedz
@allesisthelal: no jasne lepiej wierzyć w jakieś nienamacalne przemyślenia randomowej osoby niż w naukowe oficjalne kilkuletnie badania zwłaszcza kiedy samemu się jest autystą/aspergerowcem i wie się najlepiej co się czuje i jak się zachowuje no prosze cię ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A jaka jest różnica między aspergerowcem z USA a z Polski objawy ma te same albo podobne.
Człowiek z usa lub innego kraju to nie człowiek
  • Odpowiedz
@Abu_Hajaar: dalej sobie wmawiaj. Zresztą po tym co napisałeś nie zdziwił mnie twój tag pod którym najczęściej się udzielasz. Fakty są takie że to prawda że kobieta jeśli będzie miała wybór między wysokim dobrze zbudowanym i pewnym siebie facetem, a niskim zakompleksionym przegrywem to wybierze tego pierwszego. Też nie róbcie z siebie takiej świętej rasy i poszkodowanej jak feministki czarne mamby z BLM bo zwracacie uwagę tylko na jakieś "instagramowe modelki"
  • Odpowiedz