Wpis z mikrobloga

@yogi123 haha no aczkolwiek cały czas mam takie wahania co z tą chia robić.Przez chwilę mam wyobrażenia jak kupuje masę dysków i kopie to i za parę lat jeżdżę lambo a później czytam, że chia nie ma szans i entuzjazm spada, dlatego wybieram półśrodek chyba i poczekam aż wejdzie na giełdę i najwyżej kupię po prostu
@quavere podobno to prawda, dyski schodzą w błyskawicznym tempie.Widzialem, że nawet kupują z Europy dyski bo tam już brakuje () więc coś musi być na rzeczy.A jeden dysk 4tb wykopie podobno 40dolarow miesięcznie w szacunkowych przewidywaniach na stronie chia
@yogi123 o cholerka, ale mnie to stresuje bo boje się że moja szansa właśnie mi ucieknie sprzed nosa, zwłaszcza, że stworzyłem dla próby jedną działkę i mniej więcej mam plan jak to rozbudowac, ale większość komentarzy czy to na wykopie czy na reddicie to że chia nie ma szans i że już były krypto co kopały na dyskach i nic z tego nie było.Od mają chia wchodzi na giełdę podobno to ciekawe
@yogi123 w sumie zdrowe podejście, 16tb to całkiem spoko ilość a nawet jak nic z tego nie bedzie to tyle miejsca zawsze się człowiekowi przyda na jakiś backup czy cos.a kto wie może akurat, jeśli chia będzie choć trochę wypałem to moze nawet cos z tego zarobisz :)