Aktywne Wpisy

marcinkox3 +75
Byłem dziś z dziewczyną na spacerze nad Maltą w #poznan. Kupiłem 3 gałki lodów po 8 zł za sztukę w kawiarni "3 kolory" przy samym jeziorze. Nie mam problemu, że gałka lodów tyle kosztuje, ale do c---a, niech chociaż tego loda będzie więcej niż łyżeczka xD smakowo bardzo dobrze, ale nie szło się tym smakiem za długo nacieszyć( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oszukujo #
#oszukujo #
źródło: 1000188151
Pobierz
LamajHarma +154



![Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/4e37744e5b56433a983a799ec0b6b5eb68c81bd906ebb439fe1374c12f530ba9,q80.jpg)

Więc okazuje się, że nasz ulubiony kolega dostanie masywną premię za dowiezienie cuda dekady jakim jest 2077.
Premie zarządowe w spółkach akcyjnych często nie są wypłacane bezpośrednio w kasie.
Ja sugeruję, żeby szefowi studia wypłacić w postaci tych zwróconych kilkunastu tysięcy sztuk na konsole - w końcu każda to pełnowartościowe 60 dollarów, co nie?
#cyberpunk2077
@Nihas:
Czemu nie mogli zrobić z Tomaszkiewicza dyrektora gry jak jakimś cudem w tym 2015 roku tego cholernego Wiedźmina 3 dowiózł na oparach to nie wiem
źródło: comment_1619159196sYa5FvWdfIlaX8HOxDh0pE.jpg
Pobierz