Wpis z mikrobloga

Siemanko mireczki! Ja wraz z @kennyskrrt oraz @goldboy korzystamy jak tylko możemy z podróży w tym ciężkim okresie koronki. Od 5 dni jesteśmy na Malcie, pogoda mega dopisuje - jest idealnie ciepło, jeszcze nie tak gorąco jak w okresie letnim () Jesteśmy teraz w Valeccie, strasznie zauroczyło nas to miasto, pełno murów, pięknych widoków i charakterystycznego budownictwa, z którego słynie Malta. Nie spodziewałem się też, że na Malcie może być tak pyszne jedzenie. Chyab podobne jedliśmy tyko podczas podróży w Gruzji. Przepyszna kanapka Ftira, zupa rybna Aljotta oraz super streetfood - Qassatat oraz Pistizzi (w komentarzu zdjęcie jedzonka). Cieszymy się, że nie musimy uczestniczyć w tej pseudo walce polskiego rządu z pandemia tylko iść normalnie do knajpy czy też fryzjera :D Bardo dużo tutsj turystek - Tinder cały czas pipczy, a jutro lecimy z trzema Włoszkami na melanzyk :D Może któryś mireczek jest na Malcie i dzisiaj wieczorkiem zrobimy jakieś #wykoppiwo? Za tydzień wylatujemy do Barcelony, byliśmy w Hiszpanii już w lutym i mamy mega ochotę powrocic na hiszpańskie tapas ()

#podroze #podrozujzwykopem #malta #koronawirus #hiszpania #jedzenie #jedzzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #pokazmorde #ladnypan #gownowpis
chalwaklb - Siemanko mireczki! Ja wraz z @kennyskrrt oraz @goldboy korzystamy jak tyl...

źródło: comment_1619113515X3asTyR5ZYmT834vAZql2w.jpg

Pobierz
  • 9