Wpis z mikrobloga

https://spidersweb.pl/2021/04/playstation-plus-video-pass-wywiad.html
Wywiad z Nick Maguire, Vice President, Global Services, SIE

TLDR:
Na start:
Filmy:

Bloodshot
Jumanji: The Next Level
Zombieland 2: Double Tap
Charlie’s Angels (2019)
Venom (2018)
The Equalizer 2
Baby Driver
Blade Runner 2049
Underworld: Blood Wars
Arrival
Sausage Party
Inferno (2016)
American Hustle
This is the End
Bad Boys (1995)

Seriale:

Future Man (sezony 1-3)
SuperMansion (sezony 1-3)
Community (sezony 1-6)
Deadly Class (sezony 1)
S.W.A.T. (sezony 1-2)
Lost Girl (sezony 1-5)

Dlatego będziemy odświeżać ofertę PlayStation Plus Video Pass co kwartał. Polscy gracze z PS Plusem zobaczą nowe tytuły co trzy kolejne miesiące. Liczymy, że nasze produkcje przypadną wam do gustu.

Program pojawi się w PS Store 22 kwietnia 2021 r. Będą go mogli pobrać wszyscy posiadacze konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Aby zyskać dostęp do treści VoD od Sony Pictures, należy posiadać aktywną subskrypcję programu abonamentowego PS Plus, a także konto gracza zarejestrowane w polskim regionie.

#ps5 #ps4
Pobierz Cinkito - https://spidersweb.pl/2021/04/playstation-plus-video-pass-wywiad.html
Wywi...
źródło: comment_1619093587C21OEAR0PbNEQzdA9wAabA.jpg
  • 60
@Cinkito: Nie ma co narzekać, kilka filmów za darmo całkiem spoko opcja. Blade Runnera osobiście chciałem obejrzeć już od dawna, ale jakoś nie mogłem się do tego zabrać, teraz jak będę go miał na wyciągnięcie ręki - może w końcu się za niego wezmę. :D Może nawet Bloodshotowi dam szansę jak będę pijany. xd
Jeśli co kwartał będą poszerzać bibliotekę nawet o połowę tego co dali na start - jak dla
tak, ogólna jakość gier w Plusie spadnie bo polacy zostali królikami doświadczalnymi XD i ten spadek już będzie w maju 2021


@janushek: przecież napisałem, że nie spadnie, bo póki co tylko w Polsce.

tylko w Polsce?


@Gandalf_Rudy: tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
tak, ogólna jakość gier w Plusie spadnie bo polacy zostali królikami doświadczalnymi XD i ten spadek już będzie w maju 2021


@janushek: XD Tak, bo ja pisałem tylko o maju XD

@steemm: Ja też bym wolał co innego. Podejrzewam, że wiele osób by wolało. Zauważ tylko, że nikt nie płacze z tego powodu i nie narzeka na coś, co dostanie w gratisie za coś, za co płaci tak czy inaczej. A jestem pewien, że wiele osób z tego skorzysta. To, że Ty nie? Kogo to obchodzi? Biedny Polak zawsze musi ponarzekać, bo przecież #!$%@? inaczej życie nie miało by sensu.
więcej XD


@Beeercik: napisałem jedno, ty trzy więc lol


Bawi mnie teoretyzowanie i zakładanie że to może mieć wpływ na gry z Plusa gdy oferty są najlepsze od początku poprzedniej generacji.

Napisze to już 3 albo 4 razy - Sony wychodzi z rynku VoD i szuka miejsca oraz sposobu jak dalej dystrybuować swój content.
Jedyne co jest możliwe to wzrost ceny za abonament lub rozdzielenie go na dwa - sam Plus
@steemm
"Od filmów mam hbo go i netflix."

To teraz pokaż gdzie w bibliotekach HBO i Netflixa znajdę wszystkie tytuły wymienione w pierwszym poście. Napisz proszę gdzie trzeba kliknąć, żeby móc w HBO albo Netflixie obejrzeć Venoma albo Arrival.
Kilka tytułów się powtarza, ale nie wszystkie. Jeżeli w przyszłości dojdą nowe tytuły i nie będą się powielać z tymi które mają aktualnie w ofercie obie wymienione przez ciebie platformy, to będzie to