Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak za dzieciaka ojciec mnie nauczył, że można usuwać fragmenty gówna z muszli klozetowej techniką szczania na pełnej #!$%@? w zanieczyszczone miejsce. Chyba każdy to zna i stosuje lub chociaż próbował stosować.

Zawsze miałem bujną wyobraźnię jako dziecko, co powodowało u mnie następujące przemyślenie: w trakcie procedury oczyszczania ubikacji wspomnianą metodą, strumień moczu w pewien sposób łączy kibel z penisem. Kojarzycie scenę z Kill Billa gdy pogrzebana żywcem Czarna Mamba wydostaje się z podziemi poruszając się do góry? Otóż wyobrażałem sobie, że cząsteczki gówna mogą w podobny sposób podróżować przez strumień moczu - pod prąd - i wnikać do #!$%@?.

Interesowały mnie w tych czasach nauki ścisłe oraz biologia, więc studiowałem szkolne podręczniki i starałem się wywnioskować czy prawa fizyki pozwalają na takie zjawisko, a jeśli tak, to czy może to wywołać jakieś negatywne skutki zdrowotne. Najgorsze było to, że nie mogłem tego przedyskutować z żadnym nauczycielem ani z rodzicami, bo czułem, że kał w fiucie jest tematem tabu. Niestety nie doszedłem wtedy do żadnych wniosków.

Dzisiaj jestem przekonany, że procedura jest bezpieczna. W ciągu dotychczasowego życia wymyłem w ten sposób kilogramy gówna z setek muszli klozetowych i nie odczuwam z tego tytułu żadnych negatywnych konsekwencji. Polecam każdemu tę technikę.

#przegryw
  • 27
  • Odpowiedz
@KorwinizacjaPrzelyku: Ciekawa teoria.

Co sądzisz o przenikaniu zarazków podczas srania? W sytuacji gdy defekujesz i stolec powoli opuszcza twój odbyt, czy jeśli w tym momencie dotknie muszli a jednocześnie jeszcze nie opuści twojego odbytu tworząc pomost pomiędzy tobą a muszlą to czy jest szansa że nagromadzone w muszli zarazki mogą przebyć drogę po twoim kale jak po drabinie prosto do twojej okrężnicy?
  • Odpowiedz
Otóż wyobrażałem sobie, że cząsteczki gówna mogą w podobny sposób podróżować przez strumień moczu - pod prąd - i wnikać do #!$%@?.


@KorwinizacjaPrzelyku: Istnieje już jeden pasożyt, który tak się porusza. Nazywa się wandelia.

Zdarzają się przypadki, gdy kandyra wpływa do dróg moczowych dużych ssaków, w tym również ludzi oddających mocz w wodzie. Kierująca się pod prąd wypływającego moczu ryba dostaje się do cewki moczowej i wpada w pułapkę,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Za każdym razem o tym myślę. Zawsze wydawało mi się że z pewno prędkością zarazki mogą się dostać do mnie przez mocz stykający się z muszlą ale mimo wszystko to robię dalej. Żyje póki co w zdrowiu i jest ok. Pozdrawiam
  • Odpowiedz