Wpis z mikrobloga

Ile netto na godzinę w euro wychodzi taka zwykła praca zdalna dla zagranicznej firmy z Polski? Pracuje ktoś tak? Zwykła przeciętna pensja. Trochę się załamałem jak wyliczyłem że średnie w pl 3k netto pln to 4eur/h.
Ja chciałbym wymienić swoje zarobki na pasywne. Pasywnie 3k pln/m to 1eur/h czyli co godzinę przez 24h na dobę. Słownie: jedno euro na godzinę.
Katastrofa.
#pytanie #pracazdalna #pieniadze #zarobki #emigracja #polska #niemcy #dania #francja #uk #irlandia #norwegia #szwajcaria #praca #pracait dla porównania wy możecie wstawić wasze liczby z kosmosu
  • 12
  • Odpowiedz
@EdgyCaesar97: nie - jesteś debilem, ja sobie to po prostu tak przeliczyłem bo takie wyliczenie mi się zachciało zrobić, jest to dla wątku niewiele istotne. Istotna jest pierwsza liczba czyli 4eur/h to jest wartość pracy przeciętnego Polaka. I się pytam, ile ma ktoś w wykonywaniu jakiegoś zwyczajnego zawodu w korpo na takim poziomie
  • Odpowiedz
@interpenetrate: no ale co Ty pytasz nas jaka jest srednia na zachodzie typie? Jakby wygooglowanie "Niemcy średnia pensja" było trudne. No ale dobra, wygooglowałem i 4 000 EUR to średnia w niemczech. W jaki sposob ci to pomaga?
  • Odpowiedz