Wpis z mikrobloga

Do wszystkich dzbanow i madralinskich tak bardzo narzekajacych na polska Policje mam kilka prostych pytan:
- jak was okradna to do kogo polecicie migiem po umorzenie sprawy?
- kto wam wystawi niewykrycie sprawcy kiedy podacie wszystkie dane, zdjecia i adres zamieszkania?
- od kogo dostaniecie mandat za przechodzenie o 2 w nocy na czerwonym?
- kto wam zablokuje biznes odgradzajac wejscie przed klientami z podstawy slajdu w powerpoincie morawieckiego?

I co dalej jestescie tacy madrzy?

#policja #koronawirus #heheszki
  • 47
@Kawunia_z_rana A co mają zrobić policjanci prowadzący sprawę kradziezy? Wywróżyć z fusów? Nie ma punktu zaczepienia to jeszcze pół biedy jak masz jakieś numery seryjne laptopa to policjanci go wprowadzą to systemu i jakas mała szansa jest ze gdzieś wypłynie.

@no_49 Nie wiem w jakim rejonie mieszkasz ale wystarczy wejść na stronę internetową okolicznej komendy gdzie umieszczane są artykuły na temat zatrzymanych osób lub zakończonych spraw.
@Cyberprank2137: U mnie była lepsza akcja... Włamali mi się w nocy do piwnicy, zawsze trzymałem tam rower domyślam się że o niego mogło chodzić ale od tygodnia go nie miałem bo pożyczyłem go znajomemu, wpadli do piwnicy, rozwalili drzwi z zamkiem, wyrwali skobel kłódki, całą piwnicę sprzewracali, ale nie znaleźli roweru.
Poszedłem zgłosić to na komendę, odesłali mnie z kwitkiem mówiąc że skoro nic nie zginęło to nie było włamania i