Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 229
125 086 + 60 = 125 146

60km i 180 metrów :)
Sory za mile na zdjęciu - ogarnę to i zmienię na kilometry przed następnym razem żeby było po "ludzku" !

Dziś zrobiłem wyprawę w okolice Logan Reservoir , pare mil na zachód od Lesmahagow - Szkocja

#rowerowyrownik #rower #szosa #szkocja #pixel4a

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1618957837agogSQfgN11f8kghKNDar7.jpg
  • 45
@Kot-Pin: Przede wszystkim zrobiłbym przegląd internetu na temat "bike fitting" - dużo zależy od ogólnego dopasowania jeźdźca do roweru - wysokość siodełka, poziomowanie, przesunięcie przód -tył , długość mostka , wielkość ramy , wysokość kierownicy ( np u mnie kluczowe było kupno podwyższanej kierownicy dla zwiększenia komfortu na długich trasach ) - no ogólnie mówiąc na ból dupy ma wpływ wiele czynników poza siodełkiem, tzn sama pozycja podczas jazdy.

Dwa to
@Aiden7: No są dobre miejscówki - minusem jest to że te drogi są BARDZO wąskie, więc jak spotkasz samochód, albo gorzej ciężarówke - to trzeba sie zatrzymywać i schodzić na trawę bo nie ma szans na zmieszczenie się :D Ale jakoś idzie to przeżyć ...
jest jakiś spis dobrych siodełek? Bo mi np drętwieje krocze czasami xD


@Kot-Pin: Sprawdź czy nie masz siodła za bardzo w górę, przez co uciska Ci prostatę itd. Siodło powinno mieć całkowity kąt nachylenia 0 stopni, ew. z jeden stopień w dół, ale wtedy przerzucasz więcej ciężaru na ręce. Kolejna sprawa to przyzwyczajenie, wkładka w spodenkach no i samo siodło.