Wpis z mikrobloga

  • 219
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
jeżeli ktoś całe życie użala się nad sobą, a pracuje nad swoim charakterem to wzrost nie ma różnicy i wygląd


@Ailime2: Po tym tekście już wiem, że rozmawiam z osobą sub100 IQ.

Wołam @wilhelm99 . Prawda to czy, nie? Za mało pracujesz nad swoim charakterem i stawiasz nogi pod nieodpowiednim kątem użalając się nad sobą ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ExitMan:

Kobieta czuje pożądanie do partnera, który wygląda zdrowo, jednak sam wygląd nie jest wszystkim, bo nawet osoba przepiękna może być obarczona chorobą, która nie wpływa na jej wygląd w żaden sposób.

Tak, to. Znam przypadek osoby z nieuleczalną chorobą, ktöra skutkowała przeszczepem płuc i operacją serca. Jednak z uwagi na fakt posiadania chad-lite'owej twarzy, typ znalazł piękną kobietę i ogólnie jest wysoko w hierarchii społecznej, od małego.
  • Odpowiedz