Wpis z mikrobloga

Mirki HELP! Potrzebuję skuteczny sposób by odstraszyć psy, ale tak, żeby ich nie skrzywdzić. W hali garażowej notorycznie jakiś pies (psy) leją mi na koło motocykla. Obszczany jest już cały narożnik mojego miejsca parkingowego. #!$%@? leje na tyle wysoko, że szcza na blokadę tarczy hamulcowej.
Zimą ten ch#j lał na pokrowiec. Próbowałem już mieszanki octu i wody, ale chyba się #!$%@?ł i leje jeszcze mocniej, żeby przebić zapach. No gnojek! Potrzebuję wytoczyć cięższe działo.

Jakie macie pomysły?

Byłem u ochrony, czekam za filmem z monitoringu. Kamera jest idealnie wycelowana, więc to kwestia czasu.
#psy #motocykle #motoobszczaniec
  • 32
@animal: spróbuj najtańszy deozorant męski z jakieś biedry. Mój tata lata temu tak robił jak jeździliśmy do ciotki na wieś, a jej psy na podwórku lubiły zawsze z niewiadomych powodów koła od samochodu. pomagało, ale trzeba powtarzać co 1, 2 dni.
Koniecznie męski i koniecznie taki podły najtańszy. Możesz też dodatkowo sypac na to pieprzem. Nic im się nie stanie, będą po takim połączeniu na bank omijać (i kichać ( ͡
@Afera_zbozowa: akurat gwóźdź w brzuchu psa praktycznie oznacza jego smierć. Inna sprawa gnębić właściciela a inna zamordować niewinne zwierze. Przeproś matkę za to ze wychowała debila i idź już spać.
Edit: Taki miałeś dobry pomysł a teraz widzę ze już usunąłeś komentarz bo jednak głos rozsądku zabolał.
Mirki HELP! Potrzebuję skuteczny sposób by odstraszyć psy


@animal: Wykombinuj jak się robi pastucha (takiego jak dla bydła) z tego co wiem wystarczy zwykły akumulator i chyba coś jeszcze oraz drut.
Owiń tym drutem to co ma być chronione (podłóż folie w miejscu styku drutu z innymi powierzchniami) włącz pastucha i burek po 2-3 razach jak go kopnie 12v to powinien zaniechać takich atrakcji.