Wpis z mikrobloga

Jak katolicyzm i religijność wpływają na wychowanie seksualne młodzieży?

Polecam rozmowę z Alą z woj. lubuskiego. O traumie, poczuciu winy, problemach psychicznych i osobistych, spowodowanych przez religię katolicką i jej duchownych. Bo przecież seks to zło, a ze złych uczynków trzeba się spowiadać i cierpieć.

#polska #bekazkatoli #neuropa #ateizm #religia
  • 20
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hrjk: nic, pytam z ciekawości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reezu: powodzenia, szkoda że ich nikt nie kopał gdy bylem w dzieciństwie w szkole terroryzowany przez skrzywione katechetki nienawidzące chłopców. No ale to było ćwierć wieku temu.
  • Odpowiedz
@artekF: Interesujemy się bardziej gospodarką, niż Konfederacja w sejmie, która przegłosowała zakaz aborcji i jedyne o czym słychać to dwóch dorosłych odpowiedzialnych za siebie osób, które nikomu nie szkodą (czyt. Braun i batożenie gejów).

Pozdro!
  • Odpowiedz
Zeby teczowi tak samo jak seksem interesowali sie gospodarka to swiat moglby buc lepszy


@artekF: Katoprawica interesuje się seksem nawet bardziej niż tęczowi a efekt tego jest taki, że demografia leci na łeb na szyję bo nikt nie chce rodzić dzieci w tym chlewie.
  • Odpowiedz
@Kozajsza pytanie czy to nie jest tak że jak trafi się słaba jednostka to będzie miała traumę z jakiegoś powodu, jak nie z powodu wlreligijnego wychowania to szkoły czy spotkania zula pod blokiem. Wielu ludzi było wychowywanych restrykcyjne A jakoś im się udało poskładać rodziny i żyją szczęśliwie
  • Odpowiedz
@artekF: Masz całkowitą rację! Dlatego to Lewica przegłosowała w środku pandemii zakaz abo... a nie czekaj...

No to Lewica mówi o batożeniu ge... No tak, to Braun z Konfederacji.

I o jakich newsach mowa? Bo ja też sobie mogę wymyślić jakieś newsy i pisać "wiesz jakich newsach prawaku reeee"

Ale rzucę newsami, spoko!
Tutaj Korwin-Mekke o pogromach homoseksualistów

Tutaj Krzysiu Bosak chwali się, że wśród ich wyborców są osoby homoseksualne (jaki
  • Odpowiedz
@Reezu: Nowoczesny? Tj. będziemy ściągać w większości zacofanych muslimów, którzy zrzucają z dachu z powodu homoseksualizmu? Bo wszystkie liberalne państwa to robiły swego czasu (nie wiem jak w tym momence). I co jest nowoczesnego w - nie wiem - wspieraniu homoseksualizmu, żeby był postrzegany jako normalny. Już w starożytnym rzymie tak było, także dokładnie mówiąc, chcecie nas cofnąć o 2tyś lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) mało to
  • Odpowiedz
@Reezu: Szkoda mi czasu na jalowe dyskusje, milo, ze sie napracowales, ale kazdy Twoj akapit dotyczy seksu, albo konfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz