Wpis z mikrobloga

@Arkos12: no o ja sie zgadzam z ogólem wypowiedzi, tylko czy te cyferki nie sa za małe u Ciebie? Wydaje mi sie ze troche wiecej mozna zbudowac samego mięsa

Gdyby bylo tak jak piszesz to po gosciu ktorzy nalurowa idelane trenkngi i diete olprzez 3 lata ledwo by bylo widac ze cos cwiczy bo mialby 8 kg wiecej tylko
  • Odpowiedz
@Arkos12:

to ktoś po 5 latach by robil 20kg mięsa i po co wtedy by sterydy były potrzebne?


A myslisz że nie? Ci ktorzy kłują dupe najczęsciej robia to po 2 latach treningów, kiedys juz cos maja, ale chca wygladac na konkretnie przybitych

Po za tym komu sie chce 5 lat trenowac sumiennie i trzymac miche? Mało takich ludzi

A potem robisz redukcję i zostaje z ciebie ile zostaje


Hmm ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arkos12: nie rozumiesz. Jak jesteś chudy to tyje się bardzo ciężko. Nie ds się zeżreć więcej. Organizm nie chce #!$%@? 10kg wiewcjej co roku. I to jeszcze 2 lata z rzędu. Po prostu NIE. Żarłem na siłę, piłem olej, robiłem wszystko. Ja Ci pisze z doświadczenia, masz zdjęcia, masz podana różnice w kg i lata ile to zajęło, a ty dalej swoje bo tak #!$%@? na sfd napisali. Szkoda gadać..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arkos12: w 2016 po 7 latach ćwiczeń osiagnolem swoją największą wagę 94kg. I to był przyrost około 20kg od startu (75kg) czyli mniej więcej tego zdjęcia powyżej. Bylem bardzo zalany, chociaż widać było brzuch. Ociężały, nie czułem się dobrze. Żarłem na siłę, wpychałem w siebie jedzenie prze długi czas. Teraz ważę 86kg ćwiczę cały czas już te prawie 12 lat z roczna przerwa po kontuzji(kilka miesiecznych) - żre ile wlezie i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arkos12: teoria kontra doświadczenie. Jak bym brał kiedyś sterydy to bym był pewnie z dwa razy większy. Ile ma kcal zestaw drwala + burger? Żarłem non stop jak był ostatnio.. Na kolację. Po treningu. 3 posiłek. Człowieku niemasz pojęcia o czym piszesz.. Jak ktoś ma budowę szczura to organizm nie chce tyć. Po prostu. Te 10kg w rok o których piszesz to jest abstrakcja. I może Ci się wydawać wszystko, ale
  • Odpowiedz
@Sarza01: @Arkos12: @In_thrust_we_trust:

2018 rok - 69-72 kg (natural) (niecałe 3 lata stażu) -> 2019 rok 82-84 kg (natural) (niecałe 4 lata stażu) -> 2020 rok 90-92 kg (bomba) (niecałe 5 lat stażu).

No do 20180 do redukcja z 120 kg i 28 cm wówczas w łapie czyli od poziomu zera

10 kg w rok majac juz jakieś doswiadczenie i nie małe wyniki siłowe i posiadając naturalnie testosteron 120-400
Kasahara - @Sarza01: @Arkos12: @Inthrustwe_trust: 

2018 rok - 69-72 kg (natural) (...

źródło: comment_1618582021AJcu3GoTyd7QQKBTEqUXCF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: no właśnie, różnica taka ze ty masz tendencje do tycia i jesteś silny. Ja mam #!$%@? wyniki siłowe, tendencje do kontuzji i zawsze byłem szczurem suchym jak wiór. Dużo zależy od genu danej jednostki. No i pomaga też bardzo ciężkie targanie - siady, ciągi.. Im więcej siły, większy ciężar, większy bodziec - organizm chce rosnąć/tyć.
Będąc wysokim chodzielcem, 10kg w rok to jest z mojego doświadczenia bardzo dużo.
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: teraz mniej bo mam aparat w mordzie i ciężko jeść kebsa, a mac mi zbrzydł - nic lepszego niema w okolicy. Chińczyka nie lubię, placki też tak średnio. Jak był drwal to jadłem nawet 7 x w tygodniu, aż mnie brzuch zaczął boleć. Teraz już nie mam takiego parcia by ważyć więcej, nie wmuszam w siebie, jem jak jestem głodny. No i płatki owsiane na śniadanie od 10 lat. I
  • Odpowiedz