Wpis z mikrobloga

Kurde, nie wiedziałem że dorabiając sobie za dzieciaka ryzykuje popadnięcie w narkotyki, alkoholizm oraz pewnie dodatkowo ciężki przypadek syfilisu.

Do ciężkiego #!$%@?, dlaczego #lewica w polsce oraz lewicowe dziennikarstwo to jest taki ściek, jak ma w tym kraju cokolwiek odejść od prawej strony barykady (mówię o strefie światopoglądowej tutaj), skoro lewica ośmiesza się przy każdej możliwej okazji... A potem wielkie zdziwienie że szury z #konfederacja mają prawie 7% a #pis 40% xD
#dziennikarstwo #neuropa #4konserwy niestety ale #bekazlewactwa
Pobierz Zoriuszka - Kurde, nie wiedziałem że dorabiając sobie za dzieciaka ryzykuje popadnięc...
źródło: comment_16184959670dA4nFpf8MMsiL8bZenlXd.jpg
  • 13
@Zoriuszka:

Kurde, nie wiedziałem że dorabiając sobie za dzieciaka ryzykuje popadnięcie w narkotyki, alkoholizm oraz pewnie dodatkowo ciężki przypadek syfilisu.


gdybyś czytał krytykowane teksty to wiedziałbyś że badania dotyczą USA

Praca w młodym wieku staje się konkurencją dla szkoły – dla wielu młodych jest ona bardziej atrakcyjna i kojarzy się z dorosłością, co prowadzi do obniżenia aspiracji edukacyjnych. W 1997 roku Alan Carr przeprowadził analizę ankiet zgromadzonych w ramach projektu National