Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #niebait #powaznasprawa

Jestem z #rozowypasek od ponad 10 lat.
Moja najwieksza pasja to podroze. Zaliczylem juz ponad 60 krajow na 6 kontynentach (wiekszosc z obecnym rozowym).

Od praktycznie poczatku musialem ja na kazda podroz namawiac. Nie wazne czy to Karpacz czy Malediwy musialem praktycznie prosic zeby sie zgodzila. I nie chodzi tutaj o klase wypoczynku. Nie wazne czy to hotel 5-gwiazdkowy czy namiot. Zawsze na nie.
Im dalej w zwiazku tym gorzej. Teraz odmawia nawet wypadu 3 godzinki od domu, a ja po prostu nie moge usiedziec w miejscu i meczy mnie to.

Usprawiedliwia sie tym, ze zawsze pije na wyjazdach - co jest prawda, pije jak zwierz - ale kto nie pije?
Niby odmawianie mi wyjazdow ma mnie oduczyc picia. W moim odczuciu jestem torturowany tym odmawianiem wyjazdow.
Mysle o separacji, a w koncu rozwodzie.

Czy powinienem trwac w tym sadystycznym zwiazku ze wzgledu na babelki czy jednak to jebnac i zaczac zyc pelna piersia?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60781d40919c6e000abfe88d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 79
  • Odpowiedz
co jest prawda, pije jak zwierz - ale kto nie pije?


@AnonimoweMirkoWyznania: Tu sam sobie odpowiedziałeś w czym leży problem. Nie chce zadawać się z tobą jak jesteś pijany, nie wiadomo jakie akcje wtedy odstawiasz, bo nie napisałeś, a może wręcz sam nie pamiętasz.

Zaproponuj jej wyjazd z zero alko i zobacz jak zareaguje.
  • Odpowiedz
Usprawiedliwia sie tym, ze zawsze pije na wyjazdach - co jest prawda, pije jak zwierz - ale kto nie pije?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie dziwię się. Na #!$%@? gdzieś jechać, skoro i tak kończy się to pilnowaniem #!$%@? chłopa?

Może zaproponuj jej wyjazd bez picia i serio nie pij? Może wtedy chętniej pojedzie.
  • Odpowiedz
No bo nie utożsamia np wycieczki z tobą niczym fajnym bo ma w głowie ciebie naprutego ? Ja odeszłam przez takiego coś po 11 latach zwiazku od faceta więc uwierz napita morda potrafi wszystko zmienić ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Usprawiedliwia sie tym, ze zawsze pije na wyjazdach - co jest prawda, pije jak zwierz - ale kto nie pije?

Niby odmawianie mi wyjazdow ma mnie oduczyc picia. W moim odczuciu jestem torturowany tym odmawianiem wyjazdow.

Mysle o separacji, a w koncu rozwodzie.


@AnonimoweMirkoWyznania: typowy alkus w naturalnym środowisku, czyli szukanie okazji żeby się #!$%@?ć. Żadna przyjemność wyjeżdżać z moczymordom, #!$%@? pewnie wstyd robisz kobiecie i dlatego nie chce nigdzie jeździć.
  • Odpowiedz