Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #niebait #powaznasprawa

Jestem z #rozowypasek od ponad 10 lat.
Moja najwieksza pasja to podroze. Zaliczylem juz ponad 60 krajow na 6 kontynentach (wiekszosc z obecnym rozowym).

Od praktycznie poczatku musialem ja na kazda podroz namawiac. Nie wazne czy to Karpacz czy Malediwy musialem praktycznie prosic zeby sie zgodzila. I nie chodzi tutaj o klase wypoczynku. Nie wazne czy to hotel 5-gwiazdkowy czy namiot. Zawsze na nie.
Im dalej w zwiazku tym gorzej. Teraz odmawia nawet wypadu 3 godzinki od domu, a ja po prostu nie moge usiedziec w miejscu i meczy mnie to.

Usprawiedliwia sie tym, ze zawsze pije na wyjazdach - co jest prawda, pije jak zwierz - ale kto nie pije?
Niby odmawianie mi wyjazdow ma mnie oduczyc picia. W moim odczuciu jestem torturowany tym odmawianiem wyjazdow.
Mysle o separacji, a w koncu rozwodzie.

Czy powinienem trwac w tym sadystycznym zwiazku ze wzgledu na babelki czy jednak to jebnac i zaczac zyc pelna piersia?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60781d40919c6e000abfe88d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 79
@AnonimoweMirkoWyznania: co widziałem w kosmosie to moje! Walki gladiatorów na planecie wojny ,#!$%@? #!$%@? jakie tam są ogrody szkoda, że jak byłem to akurat sala faliczna była nie czynna o albo tutaj wodogrzmoty Dorna nawet krzyż pod pałacem admirała gwiezdnej floty na zdjęciu widać dużo gwardzistów, bo tego dnia jakiś krejzol cisnął słoiczkiem z gównem w tablice pamiątkowa teraz moim celem jest przejażdżka najdłuższym mostem kolejowym w kosmosie…
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: pij nie pij. Stary życie masz jedno. Jak podróże i picie sprawiają ci frajdę to tak spędzaj mijający czas. Każdy ma wolną wolę i niech robi co chce. Nie musisz żyć według przyjętego społecznego schematu. Trudna decyzja przed tobą ale już chyba ją podjąłeś. Tylko zadaj sobie jeszcze jedno pytanie, czy dasz radę być równie szczęśliwy podróżując samotnie? A ja pytam czy podróże to dla ciebie tułaczka czy all inclusive?