Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #niebait #powaznasprawa

Jestem z #rozowypasek od ponad 10 lat.
Moja najwieksza pasja to podroze. Zaliczylem juz ponad 60 krajow na 6 kontynentach (wiekszosc z obecnym rozowym).

Od praktycznie poczatku musialem ja na kazda podroz namawiac. Nie wazne czy to Karpacz czy Malediwy musialem praktycznie prosic zeby sie zgodzila. I nie chodzi tutaj o klase wypoczynku. Nie wazne czy to hotel 5-gwiazdkowy czy namiot. Zawsze na nie.
Im dalej w zwiazku tym gorzej. Teraz odmawia nawet wypadu 3 godzinki od domu, a ja po prostu nie moge usiedziec w miejscu i meczy mnie to.

Usprawiedliwia sie tym, ze zawsze pije na wyjazdach - co jest prawda, pije jak zwierz - ale kto nie pije?
Niby odmawianie mi wyjazdow ma mnie oduczyc picia. W moim odczuciu jestem torturowany tym odmawianiem wyjazdow.
Mysle o separacji, a w koncu rozwodzie.

Czy powinienem trwac w tym sadystycznym zwiazku ze wzgledu na babelki czy jednak to jebnac i zaczac zyc pelna piersia?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60781d40919c6e000abfe88d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 79
@AnonimoweMirkoWyznania:

Usprawiedliwia sie tym, ze zawsze pije na wyjazdach - co jest prawda, pije jak zwierz - ale kto nie pije?


Może się zachowujesz tragicznie jak popijesz? Nie dziwi mnie to. Sam miałem pokaz tego jak niektórzy ludzie mogą odwalać po alkoholu. Nie da się potem spojrzeć na nich tak samo jak przedtem.
Jeśli masz potrzebę podróży, możesz zawsze robić to samemu, szczególnie że różowa nie jara się takimi wyjazdami. Inny