Wpis z mikrobloga

Wedlug mnie #wardega ostro przesadza z cisnieciem po wersow ze SPLAGIATOWALA, bo zrobila taka sama poze na zdjeciach jak jakas inna instagramerka, powinien gadac wiecej o #!$%@? jakim jest oklamywanie naiwnych widzow ze pol zycia uzywa sie jakiejs #!$%@? pasty do zebow, ktora okazuje sie szkodliwa, no ale ten nibyplagiat... no czy ja wiem xD. To znaczy wiadomo ze zerznela pomysl i to slabe jest, ale zeby mowic ze grozi za cos takiego 3 lata #!$%@? to juz troche przesada xD
#youtube #polskiyoutube
#friz
  • 19
@yahoomlody: No bo grozi i ona doskonale o tym wie. Dlatego celowo uzywa slowa wykroczenie a nie przestepstwo przy tlumaczeniu sie z z tej sytuacji.
Jasne, ze jak ja zrobie fotke taka sama jak ktos inny to mi nic nie grozi. Problem zaczyna sie jak robie to po to zeby zarabiac.
To mniej wiecej roznica jak miedzy studentem co sciaga gre z torrentow zeby sobie pograc a kims kto te sciagnieta
I wiadomo ze Weronika osoba publiczna wiec tym bardziej słabe zachowanie ale chyba to się tak rozkręciło w znacznym stopniu dlatego ze nie przeprosiła od razu tylko kręciła
@yahoomlody: ja przez przypadek trafiłem na ten filmik (i w ogóle kanał) Wardęgi, bo omijam polski pop-youtube szerokim łukiem, ale co to za sztuczni patologiczni ludzie są. Ta laska nawet w sztuczny sposób mówi, ja #!$%@?. Mi nie przeszkadza, że ktoś kosi hajs na dzieciakach, ale przeszkadza mi, że takie mentalne zera to robią xD.
@spookyscary: Nie widzisz wartości w zdjęciach na insta? Nie wiem ile masz lat i czy pracujesz ale z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę stwierdzić, że wynagrodzenie za umieszczenie jednego takiego zdjęcia przewyższa twoje miesięczne wynagrodzenie. Pytanie tylko ile razy :)
To znaczy wiadomo ze zerznela pomysl i to slabe jest, ale zeby mowic ze grozi za cos takiego 3 lata #!$%@? to juz troche przesada xD


@yahoomlody: Lektura kodeksu karnego uczy pokory

Wedlug mnie #wardega ostro przesadza z cisnieciem po wersow ze SPLAGIATOWALA, bo zrobila taka sama poze na zdjeciach jak jakas inna instagramerka, powinien gadac wiecej o #!$%@? jakim jest oklamywanie naiwnych widzow ze pol zycia uzywa sie jakiejs #!$%@?
@msea940: jak je skopiowala? Zrobila sobie takie same pozy, wy to porownujecie z kopiowaniem gier i filmow i sprzedawaniem na bazarze

Styki wam sie betony przepala jak odkryjecie cos takiego jak asylum movies xD
@OooO23: zebyscie tylko nie zobaczyli teledysku do "sos" rihanny xD

Powtarzam - TAK, WERSOW #!$%@? POMYSL na te wszystkie zdjecia, ale chodzi mi o to, ze ja nie stawiam tu znaku rownosci miedzy czyms takim, a na przyklad wstawieniem do swojego filmu gotowych ujec z innego filmu albo piracenia gier komputerowych na bazar tak jak ktos inny to wczesniej napisal

Wersow zachowala sie #!$%@? ukrywajac to i nie przepraszajac, ale nie
@yahoomlody: ale nikt jej nie każe iść do pierdla na 3lata? a to ze grozi 3lata to co innego, możesz ukraść jakaś flaszkę z monopolowego za 100zl i będzie ci groziło 12 lat, a czy realnie dostaniesz taki wyrok? nie
Powtarzam - TAK, WERSOW #!$%@? POMYSL na te wszystkie zdjecia, ale chodzi mi o to, ze ja nie stawiam tu znaku rownosci miedzy czyms takim, a na przyklad wstawieniem do swojego filmu gotowych ujec z innego filmu albo piracenia gier komputerowych na bazar tak jak ktos inny to wczesniej napisal


@yahoomlody: Nie masz pojęcia o prawie autorskim to się nie odzywaj. To zdjęcie, o które jest cała drama jest 1:1 #!$%@?