Wpis z mikrobloga

  • 141
@unfolding: klasyka gatunku.
Bo przecież od pierwszej wiadomości musisz robić z siebie klauna, zaczepka musi być zabawna i interesująca, a nie nudna. Ona musi czuć te emocje i ten vibe od Ciebie od początku.
No chyba, że ma się kwadratowy ryj, to nie.
  • Odpowiedz
@unfolding: No z jednej strony to one po prostu dostają 20 takich pytań dziennie, z drugiej strony ja już z jedną pisałem, pisała że chce sobie piercing ogarnąć i umówiła się ze znajomà moją a jak jej napisałem fajna olewka to mi napisała „a co miałam już pisać No dzięki” i myk #!$%@? z tindera
  • Odpowiedz
Bo przecież od pierwszej wiadomości musisz robić z siebie klauna, zaczepka musi być zabawna i interesująca, a nie nudna.


@Krajczar: Sęk w tym, że wcale nie musisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Portale randkowe to specyficzne miejsce, ale nie wszystkie dziewczyny to nudne atencjuszki. Jak widzisz, że odpowiada jednym słowem, to kasujesz parę i idziesz dalej.
  • Odpowiedz
  • 1
@paluszki_rybne: No to może niech zaczną mieć tylko max. np. 5 par i skupią się na pisaniu tylko z tymi 5. parami ¯_(ツ)_/¯

@Armetus: i pewnie tak robią. Odsiewają pozornie najgorsze pary. Rozpoczynają kontakt z tymi mniej zachęcającymi, aby w razie czego mieć co czego wrócić. Przecież to jest mega racjonalne, tym bardziej że druga strona zdaje się często na to pozwalać
  • Odpowiedz
@unfolding: z drugiej strony jak się setny raz na te same pytania tego samego dnia odpowiada to się nie dziwie że lasce się nie chce kreatywnie odowiadać xD z resztą co odpowiedać w dobie pandemii na co robiłaś - super się ciekawie opowiada o siedzeniu w domu, a na jak sie czujesz? - xD dobrze xD cokolwiek by nie napisała to pytanie jest durne, powinni zakazać small talków. tinder to gówno,
  • Odpowiedz
@unfolding: może zależy od podejścia i wieku ale mając przeciętną pracę i jeszcze w czasie pandemii ja mogę co najwyżej powiedzieć że fajny gołąb Bartek dziś przyleciał xD co innego jeśli rozmowa wejdzie w bardziej oderwane od szarej rzeczywistości tematy ʕʔ
  • Odpowiedz
@Gruby_Wujo: Ale nie można być desperatem. Zresztą - wiesz, skąd się biorą takie dziewczyny? Sami faceci takie tworzą. Takie dziewczyny widzą, że nie muszą nic robić, nawet nie muszą się wysilać w rozmowie, a i tak znajdą się goście, którzy będą im dawać atencję. Gdyby faceci je olewali, to może by się zorientowały, że muszą też dać coś od siebie.

I jak najbardziej rozumiem to, że można nie mieć zainteresowania. Ale
  • Odpowiedz