Wpis z mikrobloga

Z jakimi rakami spotkaliście się na forach #motocykle? Głównie mam na myśli teksty alfa-jeźdźców i napinaczy niczym z elektrody XD #forum #motoryzacja #pytanie
Przede wszystkim musi być tutaj grafika mówiąca o bohaterstwie i codziennym narażaniu życia. Poza tym:
- klasyk, czyli MOTOCYKL, a nie motor,
- oglądanie czyichś opon i je.anie po kierowcy, że boki nie są zdarte i jest piz.a, a nie motocyklista,
- chcę kupić kask do 800zł. Odpowiedź: No nie wiem, jak chcesz ryzykować to Twoja sprawa. Ja jednak swoje życie cenię trochę bardziej. Czyli na 1500-2000zł? XD
- nie istnieją inne motocykle poza tym, którego dotyczy forum. Albo istnieją, ale powinny dawno być na złomie. Największa beka jest z hondziarzy. Suzuki to stuki-puki, Kawasaki to pękające ramy, Yamaha to wypadające dwójki, a Honda to Honda XD

Zapraszam do dzielenia się swoimi obserwacjami.
Przy okazji, nie dajcie sobie wmówić, że motocykliści to jedna wielka rodzina. Taką "rodzinę" to możecie sobie założyć z zaufanymi i oddanymi znajomymi.
BulgarskiTaboret - Z jakimi rakami spotkaliście się na forach #motocykle? Głównie mam...

źródło: comment_1618394103x8iy5X08Q54qogZRcMP2EY.jpg

Pobierz
  • 91
@BulgarskiTaboret: dlatego ja śledzę tylko jedno forum gdzie takie patologie nie występują, chociaż motocykla tej marki i modelu już dawno nie mam. Inni też ;) No ale jak się słucha ludzi, albo czyta fejsbukowe grupy to właśnie sprawa opon, oleju, akcesoriów wszelkiej maści no i słynne NIE MA ZŁEJ POGODY
@ostry_wodorosty: Z tą rejestracją na A2 najlepsze są sebixy, które myślą, że jak moto jest sprowadzone jako zablokowane to jest ok. Co z tego, że po VIN'ie wychodzi, że motocykl opuszczając fabrykę miał więcej niż te ustawowe 98KM czy ile tam można mieć. Nie mówiąc o tym, że oni nie rozumieją, że problemem nie jest policjant podczas losowej kontroli, tylko potencjalny wypadek i dalsze konsekwencje.
@watashi_L: Zgadzam się w pełni. Tak jak ty również za każdym razem odpowiednio się ubieram bo wiadomo, że nigdy nie wiadomo kiedy akurat się zaliczy szlifa. Ale kłócenie się i obrażanie nawzajem przez niektórych o to, to XD.