Wpis z mikrobloga

Z jakimi rakami spotkaliście się na forach #motocykle? Głównie mam na myśli teksty alfa-jeźdźców i napinaczy niczym z elektrody XD #forum #motoryzacja #pytanie
Przede wszystkim musi być tutaj grafika mówiąca o bohaterstwie i codziennym narażaniu życia. Poza tym:
- klasyk, czyli MOTOCYKL, a nie motor,
- oglądanie czyichś opon i je.anie po kierowcy, że boki nie są zdarte i jest piz.a, a nie motocyklista,
- chcę kupić kask do 800zł. Odpowiedź: No nie wiem, jak chcesz ryzykować to Twoja sprawa. Ja jednak swoje życie cenię trochę bardziej. Czyli na 1500-2000zł? XD
- nie istnieją inne motocykle poza tym, którego dotyczy forum. Albo istnieją, ale powinny dawno być na złomie. Największa beka jest z hondziarzy. Suzuki to stuki-puki, Kawasaki to pękające ramy, Yamaha to wypadające dwójki, a Honda to Honda XD

Zapraszam do dzielenia się swoimi obserwacjami.
Przy okazji, nie dajcie sobie wmówić, że motocykliści to jedna wielka rodzina. Taką "rodzinę" to możecie sobie założyć z zaufanymi i oddanymi znajomymi.
BulgarskiTaboret - Z jakimi rakami spotkaliście się na forach #motocykle? Głównie mam...

źródło: comment_1618394103x8iy5X08Q54qogZRcMP2EY.jpg

Pobierz
  • 91
@BulgarskiTaboret:


ABS? A PO CO TO KOMU!?!?!? KIEDYS NIE BYLO I LUDZIE JEZDZILI, TERAZ TO SAME PI*DY CO NIE UMIEJO JEZDZIC
Szlak mnie trafia jak widzę takie komentarze, zazwyczaj ich autor ma kask marki "Tiger" i 30 letnią szlifierkę.

@watashi_L: Mówi się szlag.
@kasztan00: Nie jeżdzę AT ale innym litrowym turystykiem, i jak dla mnie może głównym argumentem w mieście będzie grzanie dupy od V2. xD Bo kwestia małego wzrostu to ktoś będzie miał problem i poza miastem, a uzywając tylnego hebla i pomagając sobie sprzęgłem nie mam większych problemów w mieście, kwestia wprawy. Do tego wysokość kierownicy i lusterek pomaga w wymijaniu dużej części aut. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@#!$%@?: @grzes_przez_wies: Największy rak z powitaniami jest na polishbanditcrew.pl. Tam nie wystarczy się przywitać. Trzeba jeszcze opisać swoją karierę motocyklową, wymienić zainteresowania i w czym im możesz pomóc. I nie wystarczy napisać o każdej z tych rzeczy po jednym zdaniu. Oni oczekują krótkich wypracowań. A najgorsze, że to rak z przerzutami i forumowicze z kilkoma postami na koncie potrafią się przypieprzyć do nowych o niedostatecznie rozwinięte przywitanie.
@BomBom: > największą patologią są kamizelki Polska lub Police

Ja to nie wiem czemu akurat z Polic noszą kamizelki... #pdk

Jedna rzecz, którą uwielbiam jest chyba na wszystkich forach specjalistycznych - zapytasz o coś taniego na początek (bo np. chcesz pojeździć jeden sezon, nabrać doświadczenia i nie płakać po pierwszym szlifie/parkingówce itp) i Ci wyjeżdża panisko że "ja bym dołożył jeszcze 100k bo wyjedziesz na ulicę i Ci koła odpadną"...