Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiś sposób, żeby zmotywować Orange do podpięcia światłowodu w domu jednorodzinnym?
Niedaleko sieć jest, na mojej ulicy tylko stary kabel, z orange dzwonią co tydzień z ofertami, ale nie światłowodu.
Mogę dopłacić za specjalne podpięcie, tylko nie wiem z kim w ogóle rozmawiać, bo przecież nie ze sprzedawcami.

#orange #kiciochpyta
  • 28
@Amatorek: No i co zrobia przylacze, ewidencje w systemie, umowe na usluge na lewo? Daj spokoj, zagadac to moze zeby gdzies tam ewentualnie skontaktowac sie z kims z inwestycji czy planowanie, swoja droga rozne miasta to rozne firmy obsluguja Orange.
@krzywy_kanister: dzięki za link do tekstu, 3k za podłączenie brałem pod uwagę, szkoda tylko że cena samego utrzymania też 300 zeta, no ale jakby faktycznie podłączyli...

Pozostaje dotrzeć do właściwych ludzi teraz i dogadać ile wyjdzie u mnie, dzięki za wskazówki panowie!
@Kapsula: Nie oznacza, ze zaplacisz 3 tysiace, u ciebie jakas skrzynka, adres pod ktorym sa uslugi ulice dalej nie oznacza tych samych kosztow. Punkt podlaczenia skad zaczna instalacje moze byc gdzies dalej co wiaze sie z wiekszymi koszta, nie licz na te 3 tysiace jako pewnik zwlaszcza, ze w artykule Orange odmowil instalacji.
@krzywy_kanister: ja to całkowicie rozumiem, być może wyjdzie 30 tys. i wtedy nie wezmę, jestem po prostu gotowy na wyższy koszt przyłącza niż "1zł + VAT w promocji na 24 miesiące".

@CentrumUslug: to też rozważam, bo to jest osiedle domków jednorodzinnych i zaraz obok niska zabudowa bloków. Jestem zdeterminowany rozwieszać ogłoszenia, chodzić po sąsiadach, tylko na razie szukam wiedzy, co realnie da się zrobić i z kim gadać po drugiej