Wpis z mikrobloga

#ukraina #polska #wojna A powiedzcie w takim razie, dlaczego zaczęliśmy ingerować w wojnę pomiędzy Ua i Ru ?
Przecież tam były częste wojny i nagle "WUJEK Z USA ZACZĄŁ INGEROWAĆ " Akurat teraz i sie przejmować xD
No ciekawe to wszystko .
Wg mnie moglibyśmy to robić jeśli oni naprawdę zajęliby Kijow ,albo jeszcze dalej i mielibyśmy realne zagrożenie.
A póki co to #!$%@?śmy się tam gdzie nie powinniśmy bo "Wujek z USA" tak ustalił .
Ludzie obudźcie się w końcu, bo już każdy zapominał dlaczego się tam #!$%@?, tylko wszystko idzie w poboczne tematy zapominając dlaczego tak jest.
Nie mówię że Rosja jest świeta-bo jest z nich kawał #!$%@? . Ale USA jak manipuluje większością was to jest dramat
  • 17
@KwadratF1:#!$%@? głupoty
Jakby zajęli kijów lub jeszcze bliżej moglibyśmy sie zastanawiać nad realnym zagrożeniem
Oni nigdy sie nie lubili a teraz dlaczego ta ingerencja "Wuja Bidena" Tak nagle przejął sie losem ukrainy ? XD
A dlaczego nie mają problemu do innych państw tylko do nas ?
I dlaczego jako wschodnie państwa nie żyjemy w zgodzie i nie tworzymy więzi bo na tym na powinno zależeć
Bo ktoś z drugiego końca świata
No widzicie, zadałem dużo pytań ale jak widać brak odpowiedzi = brak argumentów
Nawet na połowę nie odpowiedzieliście
Chociaż domyślałem się że taka dyskusja będzie tak wyglądać
No niestety jakoś nie możecie tego przetworzyć w głowie jak stare baby głosujące na PiS ;p
Obudźcie się w końcu tylko mogę powiedzieć

Kończę tą dyskusję
Trzymajcie się i bądźcie zdrowi
"#!$%@? głupoty
Jakby zajęli kijów lub jeszcze bliżej moglibyśmy sie zastanawiać nad realnym zagrożeniem" - może właśnie dlatego w porę pomogliśmy, żebyśmy nie musieli się potem zastanawiać "o kierwa, ruskie pod naszą granicą, co teraz?!"
"Oni nigdy sie nie lubili a teraz dlaczego ta ingerencja "Wuja Bidena" Tak nagle przejął sie losem ukrainy ? XD" - bo Wuja Biden w 2014 roku nie był prezydentem to po pierwsze. Po drugie, ruscy w
@tortexx: "I dlaczego jako wschodnie państwa nie żyjemy w zgodzie i nie tworzymy więzi bo na tym na powinno zależeć
Bo ktoś z drugiego końca świata buntuje nas przeciwko sobie ?" -Kurde nie wiem no, zapytaj się może Wuja Putina i Wuja Łukaszenki a.k.a. Ziemniaczany Baron dlaczego robią rozpi3rdol na Ukrainie, dlaczego co rusz straszą Polske jak nie atomem, to wagnerami, dlaczego już od 2? 3? lat Białoruś próbuje destabilizować sytuacje