Wpis z mikrobloga

Czas zejść z 1 mg na 0.5 mg, bo mam wrażenie że im więcej wymówek sobie robię tym bardziej staje się zależny od benzo. Ogólnie zauważyłem że benzo mi bardzo pomaga się wyciszyć, uspokoić w krytycznych sytuacjach (tak wiem że takie jest działanie xD) i myślę że pomogłoby mi to jakoś się "ustabilizować" chyba nawet bez antydepresantów.
Tylko problemem jest że benzo uzależnia i nie można na nim całe życie siedzieć.
Ewentualnie można by jakieś suplementy zamiast tego działające podobnie Kava Kava / Ashwaganda na uspokojenie (ale ne mam porównania z benzo) i jakaś tryptamina (suplementy z 5-HTP) + magnez. Ewentualnie ale to w ostatecznej ostateczności mikrodozowanie bo próbowałem i efekty były nawet obiecujące bądź ketamina (też w ostateczności, na eksketaminę nie liczę że się lekarz zgodzi bo to chyba teraz tylko ludziom z ciężką depresją podają też nie chce się wpychać przed szereg)

#benzodiazepiny #narkotykizawszespoko #depresja #narkotyki
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaszynaTrurla:
Wpieprzali na tą listę wszystko chyba nawet bez patrzenia
Dlatego chociażby się tam znalazła Kava czy Calea

Oddajcie gibla i mefedron xD

Ja bym preferował model czeski - nie karanie ale póki władza jest jaka jest nie prędko to się stanie
  • Odpowiedz
suplementy z 5-HTP


@billuscher: pamiętaj, ze 5htp działa w pełni dopiero z ekstraktem z zielonej herbaty, działa wtedy na mózg a nie obwodowo, czuć różnice w działaniu.

Kava wydaje się dobra dlatego - nie uzależnia, jest legalna
  • Odpowiedz
pamiętaj, ze 5htp działa w pełni dopiero z ekstraktem z zielonej herbaty, działa wtedy na mózg a nie obwodowo, czuć różnice w działaniu.

A o tym nie słyszałem, chodzi o to żeby uzupełnić jakoś seotoninę

Kava Kava działa tez miedzy innymi na receptory benzodiazepinowe, wiec będzie również uzależniać, ale to i tak lepsze rozwiązanie niż alpra:)

No racja

na
  • Odpowiedz
A o tym nie słyszałem, chodzi o to żeby uzupełnić jakoś seotoninę


@billuscher: a to spróbuj. 20zl za opakowanie w sklepie dla #mikrokoksy
A nigdy nie wiadomo czy problemem jest serotonina, nadwyżka serotoniny może działać psychotycznie i osiągniesz efekt przeciwny. Poza tym 5htp akurat nie nadaje się do ciągłego stosowania.

No panowie zastanowię się na razie, na razie jestem trochę sceptyczny
  • Odpowiedz
@Palexpres: Hmm zobaczę ale dzięki za ofertę :)
@Jakis_Leszek:

A nigdy nie wiadomo czy problemem jest serotonina, nadwyżka serotoniny może działać psychotycznie i osiągniesz efekt przeciwny. Poza tym 5htp akurat nie nadaje się do ciągłego stosowania.

Wiem wiem, miałem już po SSRI stany pobudzenia,
  • Odpowiedz