Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek znalazł wczoraj na wiosce zaniedbaną, brudną i wygłodzoną suczkę shih tzu. Sunia wyglądała strasznie. W raz z siostrą obeszła okolice i pytała czy ktoś pieska nie kojarzy i czy komuś nie zwiał. Dowiedziały się że na wiosce jest hodowla tej rasy, więc udały się również tam w celu zapytania czy piesek nie uciekł. Oczywiście odpowiedz negatywna. Różowa zabrała psiaka nakarmiła, wykąpała i dzisiaj udała się z nim do weterynarza ustalić czy nie ma chipa i czy nie jest przeziębiona (Piesek ewidentnie ma katar). Weterynarz stwierdził że suczka była reproduktorem i zapewne się jej pozbyli bo jest mocno „wyeksploatowana”, ma kilka lat, troszkę problemy ze stawami i jest przeziębiona. Tak wiec pijcie ze mną kompot bo mam nowego pieska i zamierzamy jej zapewnić spokojne życie po tym co przeszła. Oczywiście na tą hodowle wysyłamy kontrolę i mam nadzieje że inne pieski są tam dobrze traktowane!

#pokazpsa ##!$%@? #pies #chwalesie
Pobierz BulinekOkraglinek - Mój #rozowypasek znalazł wczoraj na wiosce zaniedbaną, brudną i w...
źródło: comment_1618244202zdPk1pVQ5hdi6nmGbyVA2s.jpg
  • 22
@BulinekOkraglinek: jak coś to zgłoście, że znaleźliście psa i jakoś udokumentujcie poszukiwania opiekuna na wszelki wypadek ;) “Art. 125. Kto w ciągu dwóch tygodni od dnia znalezienia cudzej rzeczy albo przybłąkania się cudzego zwierzęcia nie zawiadomi o tym organu Policji lub innego organu państwowego albo w inny właściwy sposób nie poszukuje posiadacza, podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany”.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BulinekOkraglinek: Jak się do Was przyzwyczai to masz przyjaciela i "obrońcę" na śmierć i życie. Strasznie oddane i wierne psiaki. Jakbyś potrzebował jakiejś rady co do shih tzu to pisz PM. Chętnie podzielę się 15 letnim doświadczeniem w opiece. Głaski dla psiaka i powodzenia.