Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek znalazł wczoraj na wiosce zaniedbaną, brudną i wygłodzoną suczkę shih tzu. Sunia wyglądała strasznie. W raz z siostrą obeszła okolice i pytała czy ktoś pieska nie kojarzy i czy komuś nie zwiał. Dowiedziały się że na wiosce jest hodowla tej rasy, więc udały się również tam w celu zapytania czy piesek nie uciekł. Oczywiście odpowiedz negatywna. Różowa zabrała psiaka nakarmiła, wykąpała i dzisiaj udała się z nim do weterynarza ustalić czy nie ma chipa i czy nie jest przeziębiona (Piesek ewidentnie ma katar). Weterynarz stwierdził że suczka była reproduktorem i zapewne się jej pozbyli bo jest mocno „wyeksploatowana”, ma kilka lat, troszkę problemy ze stawami i jest przeziębiona. Tak wiec pijcie ze mną kompot bo mam nowego pieska i zamierzamy jej zapewnić spokojne życie po tym co przeszła. Oczywiście na tą hodowle wysyłamy kontrolę i mam nadzieje że inne pieski są tam dobrze traktowane!

#pokazpsa ##!$%@? #pies #chwalesie
BulinekOkraglinek - Mój #rozowypasek znalazł wczoraj na wiosce zaniedbaną, brudną i w...

źródło: comment_1618244202zdPk1pVQ5hdi6nmGbyVA2s.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Dowiedziały się że na wiosce jest hodowla tej rasy, więc udały się również tam w celu zapytania czy piesek nie uciekł. Oczywiście odpowiedz negatywna.(..) Weterynarz stwierdził że suczka była reproduktorem i zapewne się jej pozbyli bo jest mocno „wyeksploatowana”,


@BulinekOkraglinek: ludzie to #!$%@? zwłaszcza "hodowcy" z pseuduchów :(
  • Odpowiedz