Wpis z mikrobloga

  • 2
@KanalKulinarny:

Inspekcje sanitarne mam regularnie i zawsze wszystko gra i huczy ¯\(ツ)

Mamy pandemie, owszem, ale ty zawsze jesteś zarośnięty jak małpa z cyrku wiec nie gadaj mi tu o zamkniętych salonach. Do tego alkoholik. No nie chciałbym żeby ktoś taki mi jedzenie przygotowywał.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tryggvason: Nie ma co się przejmować frajerem. Ten kanalkulinarny się uważa za wielkiego wykopowego kucharza i w jego mniemaniu tylko on umie gotować. Wszystkim ciśnie, że źle gotują itp.
Szkoda zachodu nawet by mu odpisywać
  • Odpowiedz
  • 1
@Nununana: wiem o tym czasami lepiej nie przeciągać z nim dyskusji. Widać, ze już przyjął zgrzewkę piwa i znaczyna świrować. Już dawno mu mówiłem żeby poszedł na leczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tryggvason: no i zrobiłem <3 miałem czekać do dzisiaj i marynować ale nie wytrzymałem i o północy jadłem bydlaka XD
bułki wyszły zaskakująco zajebiście, serio, nie spodziewałem się, że bułka wyjdzie mi tak dobrze XD
jedyne co to dodałem ok. 50ml więcej wody bo mi mikser nie chciał złapać ciasta bo było za suche być może gdybym dosypywał mąki w trakcie wyrabiania to by to lepiej wyszło niż jak wrzuciłem wszystko na raz do miski XD

mięso z podudzi zamarynowałem w kefirze i przyprawach, później upiekłem stawiając na cebuli ale nie chciał się tak fajnie kroić jak na filmach więc musiałem to zrobić ręcznie, no ogólnie sztos bo wyszło soczyste i
  • Odpowiedz