Wpis z mikrobloga

Jaka jest choroba której nie widać na zewnątrz a która może być dobrą wymówką do nie picia alkoholu?
Mam dość tłumaczenia się na imprezach i innych okazjach dlaczego nie pije a potem słuchania przez następne godziny żebym jednak spróbował xd Jeszcze te argumenty że z kim a z kim ale z NIMI się nie napije xd
Chce teraz ciąć temat że lekarz mi zabronił bo mam chorobę xyz i spi#$&alaj #zdrowie #pytanie
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Almaak zapalenie żołądka, problem z drogami żółciowymi i jak pijesz mocniejszy a-----l to aż cię skręca i zbiera na wymioty. Jak pijesz p--o to też gaz i zbiera na wymioty po 2 piwach.
Witam w moim świecie xD
  • Odpowiedz
@Almaak: ja zawsze mowie ze aody nie lubie ale koke chętnie. uwielbiam d---i. moja stara spiewka. a jak ktos nadal naciska mowie s--------j. nie sznuje ludzi namolnych i az tak nie kumarych zeby nie kumac ze ktos nie pije
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Almaak: pochwal się na wejściu że byłeś u lekarza i że masz od ostrego żarcia nadżerki, lekarz kazał unikać alkoholu+ ostatnio jak piłeś to krew w kiblu. Tak na budowie się odemnie o------i. Każdorazowo jak mnie nie było w pracy to mówiłem że u lekarza byłem, ale zaznaczalem że mam smaka się napić ale nie mam zamiaru się zwijać
  • Odpowiedz
@Almaak: Nie ma i nie warto się nawet tłumaczyć. Tłumaczą się słabi ludzie.... Takie społeczeństwo niestety i nic z tym nie zrobisz.

Ja już mówię normalnie stanowczo jakby to było normalne jak wschód słońca i co ważne pewności tekst "tak postanowiłem i nie będę pił, możecie to zaakceptować lub nie". Liczba tak zwanych przyjaciół zmniejszyła się, ale to Ja mam odwagę to mówić i to ja decyduje co chcę a
  • Odpowiedz
  • 0
Nigdy nie wymyślaj choroby - to nie jest dobra droga i brak szacunku dla tych co faktycznie chorują i wiele nie mogą poza piciem alko. Nie jedna osoba już napisała- nie pije bo nie chce potrafię się bawić bez i wstaje bez kaca i nie rozkminiam po przebudzeniu pół dnia co odwaliłem ( lub dowiaduje się na spolecznosciowkach) trzymaj się Mirek bądź sobą. Są ludzie,którzy to doceniają i takimi się otaczaj :)
  • Odpowiedz
@Almaak mononukleoza ;) - kumpel miał kategoryczny zakaz picia alko przez rok. Podobno choroba wyniszcza dość mocno wątrobę, która potrzebuje czasu na regenerację.
  • Odpowiedz