Wpis z mikrobloga

Jaka jest choroba której nie widać na zewnątrz a która może być dobrą wymówką do nie picia alkoholu?
Mam dość tłumaczenia się na imprezach i innych okazjach dlaczego nie pije a potem słuchania przez następne godziny żebym jednak spróbował xd Jeszcze te argumenty że z kim a z kim ale z NIMI się nie napije xd
Chce teraz ciąć temat że lekarz mi zabronił bo mam chorobę xyz i spi#$&alaj #zdrowie #pytanie
  • 129
@Almaak: ze swojej str polecam nadwrażliwe jelito, to nie ejst poważne, często związane ze stresem, sprawa okresowa, bo niektóre choroby ktore widzę że tu zaproponowano są poważne i też nie wiem czy chcesz, by mówiono o tobie przez pryzmat jakiejś choroby.
Mi jak się nasililo raz z tym jelitem to tydzień na kleiku ryżowym byłam i pomidorach, bo inaczej stanie po byle czym, alko by mnie zmiótlo wtedy xd
Jeszcze może
@Almaak też pamiętam jak w liceum odmawiałam picia, i jak dane osoby śmiał ysie ze mnie o to, i cały wieczór truły dupe ze jestem sztywna, to dla mnie od razu były do skreślenia, wiedziałam że nie po drodze mi z nimi i szkoda mojego czasu na nie xd
Znaczy domyślam się że u ciebie nie ejst aż tak skrajnie, ale mnie taka zwyka nachalnosc też #!$%@?ą jak nie wiem, i by
@Almaak:
1. Padaczka
2. Przyjmujesz antydepresanty/ inne stałe leki
3. Masz otłuszczoną wątrobę
4. Kamienie nerkowe lub żółciowe
5. Nieprawidłową krzywą cukrową i lekarz kazał Ci zarzucić alkohol, bo wygląda na początki np. rozwijającej się cukrzycy

Żadnego z powyższych nie sprawdzą :D