Wpis z mikrobloga

@KorwinizacjaPrzelyku: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD wasze urojenia zawsze były prześmieszne XDD SMV jakieś na kiju XD

za dużo zjebów się w internecie naczytaliście.

Najśmieszniejsze jest to że porównujesz normalnego chłopaka do gościa który jest ewidentnie na coś chory - mówię o Przemcelu. Stawiacie sobie go jako wzór przegrywu i wmawiacie sobie że wszyscy tak wyglądacie. Jesteście chorzy psychicznie i wam jest potrzebny psychiatra a nie #!$%@? wykopPL i czarna pigułka.
@PeterGosling: Przemcel nie jest chory, tylko brzydki.

Tak, wielu przegrywów jest chorych psychicznie (np. na depresję) i korzysta z usług psychiatry, ale co do ma w ogóle do rzeczy?

Negowanie istnienia SMV, co jest poparte wachlarzem badań, stawia cię w szeregu z takimi szurami jak antyszczepionkowcy czy płaskoziemcy.

I na koniec klasyka normictwa - dowód anegdotyczny z brzydkim kolegą, który rwie loszki bo poszedł do fryzjera i jest pewny siebie. Zapomniałeś
I na koniec klasyka normictwa - dowód anegdotyczny z brzydkim kolegą


@KorwinizacjaPrzelyku: nie pomyślałeś może że to dlatego że takich ludzi jest od #!$%@?? XD jest cała masa brzydkich facetów posiadających kobiety - i to często takie które byś nazwał 7/10 wzwyż, tylko że oni nie siedzą na tagu przegryw i nie pogrążają się w #!$%@? - nawet nie wiedzą że powinni się użalać.

W zasadzie to jak sobie pomyślę to
PeterGosling - > I na koniec klasyka normictwa - dowód anegdotyczny z brzydkim kolegą...

źródło: comment_1618134976MdyTyUa5AzqdMAEWgE4rMR.jpg

Pobierz
@PeterGosling: Na co jest chory Przemcel?

Podpowiem ci: na nic. To twój gadzi mózg nie może pogodzić się z sytuacją, że ktoś w naturalny sposób może być tak brzydki, bo zaburza to twoją bluepillową wizję świata, gdzie każdy jest kowalem swojego losu. Straszny cope.

Świat, w którym masy brzydkich facetów mają atrakcyjne kobiety to jakiś twój mokry bluepillowy sen. Widać, że mocno się tego trzymasz, więc coś musi być na rzeczy
Na co jest chory Przemcel?

Podpowiem ci: na nic.


@KorwinizacjaPrzelyku: nawet niech Ci będzie XD nie poznałem nigdy w życiu żadnego faceta który jest brzydszy niż przemcel (i nie był na nic chory). Przemcel to jest ekstremum który się zdarza raz na 100 000 facetów (IDZD)

wielu z nas wygląda jeszcze gorzej niż Przemcel.


@KorwinizacjaPrzelyku: i to jest wasz problem, bo wmawiacie to sobie nawzajem i serio w to wierzycie.
@PeterGosling:

Przemcel to jest ekstremum który się zdarza raz na 100 000 facetów

Popełniasz klasyczny, popularny na wypoku błąd przeżywalności. Nie spotkałeś takich brzydkich facetów, bo twoją próbką badawczą są twoi znajomi, a jest to próbka wyjątkowo niereprezentatywna. Brzydcy faceci przez swój brak atrakcyjności są wycofani z życia. To tak jakbyś powiedział, że mało się widzi na ulicach ludzi ciężko niepełnosprawnych, co daje wniosek że jest ich mało xD Po prostu
Popełniasz klasyczny, popularny na wypoku błąd przeżywalności. Nie spotkałeś takich brzydkich facetów, bo twoją próbką badawczą są twoi znajomi, a jest to próbka wyjątkowo niereprezentatywna. Brzydcy faceci przez swój brak atrakcyjności są wycofani z życia. To tak jakbyś powiedział, że mało się widzi na ulicach ludzi ciężko niepełnosprawnych, co daje wniosek że jest ich mało xD Po prostu ich nie widzisz, bo większość życia siedzą w domach i zakładach opieki.


@KorwinizacjaPrzelyku:
@PeterGosling: Przed okresem pokwitania kościec nie jest do końca uformowany. Ja np. jak patrzę na swoje stare zdjęcia to za dzieciaka byłem ładnym chłopcem. Ale co z tego jak potem wszystko się #!$%@?ło ¯\_(ツ)_/¯

OK, czyli siedzenie na tagu przegryw i wmawianie nam swoich przekonań to jakiś twój sposób na spędzanie wolnego czasu. No jak tam sobie chcesz, w sumie nie moja sprawa. Ale idąc twoim tokiem rozumowania: wśród moich kolegów
OK, czyli siedzenie na tagu przegryw i wmawianie nam swoich przekonań to jakiś twój sposób na spędzanie wolnego czasu


@KorwinizacjaPrzelyku: nie siedzę na tagu przegryw, akurat ten post wyskoczył mi w gorących. Czasem (bardzo rzadko) wchodzę jednak na ten tag, bo generalnie jestem człowiekiem interesującym się światem i różnymi zjawiskami - zwłaszcza tymi dziwnymi.

@KorwinizacjaPrzelyku: spędzam dużo czasu w internecie, bo jestem do tego przyzwyczajony. Oba światy (realny i wirtualny)