Wpis z mikrobloga

@hans211: filmiku jeszcze nie obejrzałem ale miałem już w głowie podobne myśli. Ogólnie ja wyobrażam sobie 4 grupy społeczne
1) Osoba, która ma zerową atencję od lasek, nie rozmawia z nimi, unika ich, nie jest atrakcyjny
2) Osoba do pogadania, fajnie się z nią rozmawia, jakaś przeciętna laska się z nim umówi (takich osób chyba jest najwięcej)
3) Osoba już atrakcyjna, większość aspektów w wyglądzie na wysokim poziomie, taki typowy oskarek
@hans211: dlaczego kobiety działają mniej więcej równo wg swojej strategii, gdzie i facetów jest to tak zróżnicowane??

Jakby zrobić taki filmik w świecie kobiet w to jak faceci dopuszczają do siebie, to my też mielibyśmy taki jeden ciąg zachowawczy?

Skąd kobiety w tak młodym wieku są tak spójne? Przecież one w wieku gdzieś 3-7 się tego uczą chyba.
@interpenetrate:

dlaczego kobiety działają mniej więcej równo wg swojej strategii,

bo atrakcyjność jest biologiczną kwestią a nie kulturową

gdzie i facetów jest to tak zróżnicowane??

bo faceci lecą na kobiety u których mają szanse (przeważnie)
@x134xvb: ale to odpowiadasz na coś co dzieje się o wiele później w życiach ludzi już

Ja mówię o tym że laski często za dziecka zachowują się (choć też mają niepewność czy poprawnie) jakby ich gra była łatwiejsza, jakby z mlekiem matki wyssały zachowanie, gdzie w przeważającej większości faceci tacy nie są.
Ciekawi mnie, no bo mamy tylko do Polskiego podwórka porównanie czy tak npm we Francji, czy w Niemczech czy
Ja mówię o tym że laski często za dziecka zachowują się (choć też mają niepewność czy poprawnie) jakby ich gra była łatwiejsza, jakby z mlekiem matki wyssały zachowanie, gdzie w przeważającej większości faceci tacy nie są.


@interpenetrate: Jak mówiłem biologia. Kobiety mają "instynkt" czy "intuicje" czyt mają dużo lepsze wrodzone umiejętności społeczne.

Faceci tego nie mają bo nie musieli mieć my jesteśmy predysponowani do operowania na obiektach czyt. narzędzia i do