Wpis z mikrobloga

POST 10 DNIOWY
Połowa za mną moi mili :)
Na ten moment 5/10. W tej chwili pozostały 4 dni 22 godziny 26 minut do końca wyznaczonego sobie postu

Waga : 89.69 kg (-0.9 kg)
Spadek wagi łącznie: 4.35 kg
BMI: 28,5 (-1)
Spadek BMI łącznie: 1.4
Obwody (podawanee co 2 dni): jutro :)
Spadek obwodów łącznie: jutro :)
Ilość kroków: 11 819
Inne formy aktywności: FBW, udało mi się zacząć około 20:30
Sen: 2g 04min głębokiego snu, 3g 58m płytkiego. Razem 6g 02min + 2 przebudzenia
Wypite: 0.5 litra wody z 10g soli, 2x kawa (600 ml), 1 mięta (300 ml), 2 l mineralnej wody gazowanej co łącznie daje 3.6 l płynów
Wypróżnianie: '0'. Mało filtrowało.

Suplementacja: Niezmiennie- Ashwagandha 240 mg tabletka, Bacopa Monnieri 250 mg tabletka, Vitamina D+K 50 μg, Biotyna 2500 μg (biotyny),5 g kreatyny, a na sen melatonin 1mg. Wszystko z kfd
Wczoraj przed snem dowaliłem 2x melatoniny i zasnąłem jak dziecko :)

Nastrój: Chyba wczoraj, moi mili nastąpił po prostu przełom. Chodziłem dzisiaj wyspany, pełen energii- dalej ją mam, a przede wszystkim uśmiechnięty. Zachowana jasność umysłu to priorytet, który zostaje w dalszym ciągu spełniony. Dziś żadnego uczucia głodu, kompletnie. Chyba wewnętrzna świnia wie, że ma przesrane. W końcu spadłem poniżej 90kg, a co za tym idzie pojutrze ruszam na randkę z biegankiem. Zadowolony jestem na maksa, fbw gładko poszło- zdecydowanie mam za mało obciążenia, trzeba będzie dokupić ze 100kg od Mirka żeby mieć na długo, długo :) Dzisiaj zasnę z półuśmiechem na ustach. Połowa za mną, mega chill.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocki.

wołam @luk04330 i Senpai'a @anonymous_derp
Człowiek Duży S----l @Lewusx ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Również plusujących poprzedni wpis: @pannakota, @skenay, @Xtreme2007, @eiaculatiopraecox, @wiera87, @paulina_65, @iHead, @NajwyzszaFormaSztuki, @ptasi_muszczek
Do czarnolistowania #wygramzketo

K.....a - POST 10 DNIOWY
Połowa za mną moi mili :)
Na ten moment 5/10. W tej chwili...

źródło: comment_1617999002eHkfULUzKgN8eZ5ObbNk7A.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja sobie tego nie wyobrazam.. 10 dni bez jedzenia..


@Xtreme2007: Głód znika stosunkowo szybko, pierwszy dzień jest kiepski. Drugi i trzeci już spoko. Czwartego dnia trochę głód wraca i dłuższych postów nie robiłem. Ale to co pisze OP potwierdza inne źródła, że po tym czwartym dniu znów głód nie jest zbyt odczuwalny.
  • Odpowiedz
@paulina_65: final countdown :)
@Mirkosoft: zgadzam się w 100%
@Kliko: ale wiesz, że doskonale sobie zdaje sprawę, że większość to treść jelit? Wody niekoniecznie, sol dobrze trzyma
@mr_arrchi: resetuje organizm. Mogę opierać się wyłącznie na artykułach naukowych plus opinii ludzi, którzy sami to przeszli
@Menopauza: staram się dopasować pod siebie biohacking
  • Odpowiedz
@mr_arrchi: resetuje organizm. Mogę opierać się wyłącznie na artykułach naukowych plus opinii ludzi, którzy sami to przeszli


Jasne, rozumiem. A czy po takich dłuższych postach nie odczuwasz jakichś dziwnych lub negatywnych skutków ubocznych?
Ja nawet już po 40h postu jedząc pierwszy posiłek czułem jakby gardło się odzwyczaiło od jedzenia i miałem wrażenie jakbym nie jadł 2 tygodnie, a nie 2 dni.
  • Odpowiedz
@YaYco: masz na myśli tłuszczyk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a serio to i hiity robiłem na keto, byle by nie być przed jedzeniem (jeden posiłek dziennie) to leci się jak na węglach
  • Odpowiedz