Wpis z mikrobloga

POST 10 DNIOWY
Połowa za mną moi mili :)
Na ten moment 5/10. W tej chwili pozostały 4 dni 22 godziny 26 minut do końca wyznaczonego sobie postu

Waga : 89.69 kg (-0.9 kg)
Spadek wagi łącznie: 4.35 kg
BMI: 28,5 (-1)
Spadek BMI łącznie: 1.4
Obwody (podawanee co 2 dni): jutro :)
Spadek obwodów łącznie: jutro :)
Ilość kroków: 11 819
Inne formy aktywności: FBW, udało mi się zacząć około 20:30
Sen: 2g 04min głębokiego snu, 3g 58m płytkiego. Razem 6g 02min + 2 przebudzenia
Wypite: 0.5 litra wody z 10g soli, 2x kawa (600 ml), 1 mięta (300 ml), 2 l mineralnej wody gazowanej co łącznie daje 3.6 l płynów
Wypróżnianie: '0'. Mało filtrowało.

Suplementacja: Niezmiennie- Ashwagandha 240 mg tabletka, Bacopa Monnieri 250 mg tabletka, Vitamina D+K 50 μg, Biotyna 2500 μg (biotyny),5 g kreatyny, a na sen melatonin 1mg. Wszystko z kfd
Wczoraj przed snem dowaliłem 2x melatoniny i zasnąłem jak dziecko :)

Nastrój: Chyba wczoraj, moi mili nastąpił po prostu przełom. Chodziłem dzisiaj wyspany, pełen energii- dalej ją mam, a przede wszystkim uśmiechnięty. Zachowana jasność umysłu to priorytet, który zostaje w dalszym ciągu spełniony. Dziś żadnego uczucia głodu, kompletnie. Chyba wewnętrzna świnia wie, że ma przesrane. W końcu spadłem poniżej 90kg, a co za tym idzie pojutrze ruszam na randkę z biegankiem. Zadowolony jestem na maksa, fbw gładko poszło- zdecydowanie mam za mało obciążenia, trzeba będzie dokupić ze 100kg od Mirka żeby mieć na długo, długo :) Dzisiaj zasnę z półuśmiechem na ustach. Połowa za mną, mega chill.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocki.

wołam @luk04330 i Senpai'a @anonymous_derp
Człowiek Duży #!$%@? @Lewusx ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Również plusujących poprzedni wpis: @pannakota, @skenay, @Xtreme2007, @eiaculatiopraecox, @wiera87, @paulina_65, @iHead, @NajwyzszaFormaSztuki, @ptasi_muszczek
Do czarnolistowania #wygramzketo

K.....a - POST 10 DNIOWY
Połowa za mną moi mili :)
Na ten moment 5/10. W tej chwili...

źródło: comment_1617999002eHkfULUzKgN8eZ5ObbNk7A.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xtreme2007: jeżeli to będzie przyświecać jako cel nr 1 to nie radzę :D
@yoromv: leczo, chude miesko, dorsz/ inna rybka, jajka
@luk04330: dziękuję <3 Niektorzy jeszcze w dniu 15-16 mają przełomy.. Tu akurat juz nie jest mi po drodze. Kolejnym razem :D Miałeś rację
  • Odpowiedz
@luk04330: leczo planuje zdecydowanie pozniej od chudego miesa i jaj. Wszyscy tak krzycza z glodowek wodnych o warzywka i soczki. Budzi politowanie :D
@ptasi_muszczek: Podziękował. Też lubię sobie zjeść coś dobrego. Marzy mi się makrela w tym momencie. I to jak!
  • Odpowiedz
@ptasi_muszczek: A to nie ma problemu. Przed powrotem do domu bylem na chwilke u kumpla, zaprosil mnie do kuchni, bo akurat smazyl schabowe w jajku, mace, jajku i bulce tartej. Zapach, owszem, wspanialy :) Ciągoty żadnej
Pojutrze postaram się poszurać troszkę
  • Odpowiedz
@Koniec_przegrywania Pozytywnie. Powodzenia dalej.

Poprzez jaki okres planujesz zwiększać ilość posiłków dla docelowej objętości?
Jaką strategią? Na przykład pierwszego dnia skromny posiłek kolejnego pełny, pierwszego dnia pełny bądź powoli poprzez kolejne 10 dni zwiększać proporcjonalnie bądź odmienną jeszcze?
  • Odpowiedz
@Wina_Segmentacji: Dziękuję. Jeszcze rozważam opcje. Wyjdę chudym mięsem i jajkami. Później dołożę rybkę. Planuję wyjść, dojśc do 2000kcal w 7 dni. Owszem, zacznę od skromnego posiłku. Z racji tego, że ostatniego dnia postu w domu pojawię się około 21 to planuję zjeść (o ile oczywiście będę w stanie), 2 jajka gotowane. Z czasem dołożę troszkę tłuszczy, później leczo. Muszę jeszcze dobrze rozplanować, ale kalorykę będę podnosić stopniowo. Wiem, że jestem
  • Odpowiedz
@Lewusx: matula dzwoni codziennie z zapytaniem czy w ogóle żyje :D me otoczenie. Jest skromne, bo pies nie mówi.. Ale szczęśliwy, bo oj3bal cała kielbe, która mi została. W pracy spoko, bo pracuje raczej po 12h, 10h z jedną osobą, 2 h z drugą. Szanują mój wybór, ale n apiwo nie mogą mnie wyciągnąć. Towarzysze im ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdy wracam do domu to trening,
  • Odpowiedz