Wpis z mikrobloga

Tak sobie myśle, niby jest ten #blackpill i wgl. Ale znam z własnego doświadczenia że brzydkie osoby też mają dziewczyny. Moi koledzy z gimnazjum czy liceum mieli jakieś dziewczyny, a byli mocno przeciętni. Teraz nawet jak wejdę na FB to widzę ich z jakimiś babkami i to całkiem ładnymi z którymi są już z 5+ lat. Mój kolega, no z wyglądu totalny przegryw, nawet brzydszy ode mnie, ma już dziewczynę od czasów liceum. Jakieś tam foty wrzuca czasami. Widać że są szczęśliwi. Ani nie mają kasy, ani wyglądu, a im się udało. Jedynie co mieli to nie takie aspołeczne podejście i w miarę normalny charakter. Może gdyby człowiek tak się nie wycofywał ze wszystkiego i próbował zdziałać coś w realu to nie byłoby tak źle. Ten blackpill mi trochę śmierdzi i kłoci się z tym co widzę na codzień. Przecież samych Chadów jest może z 5-10%. A reszta to zwykłe przeciętniaki. Jakoś oni sobie potrafią ułożyć życie. Ja myśle że to głównie wina #!$%@? charakteru i podejścia do życia, oraz izolowanie się od społeczeństwa i negatywnych bodźców. Sam miałem okazje do poznania paru dziewczyn, z niektórymi już trochę pisałem, ale zawsze uciąłem kontakt gdy miało dojść do spotkania, Owszem wygląd zawęża nam krąg potencjalnych kandydatek, ale to charakter decyduje o tym czy będzie chciała z nami dłużej gadać czy zakończy znajomość po jednym spotkaniu. Kierowanie się samym blackpill jest według mnie błędne i tylko dobijające samego siebie by coś zmienić w życiu. Oczywiście wykluczam tutaj osoby z twarzą 1/10 bo takie mogą mieć naprawdę ciężko. To zwykłe pranie mózgu. #przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #niebieskiepaski #zwiazki #fobiaspoleczna #depresja #tinder #logikaniebieskichpaskow #redpill
  • 32
@LetMeStay: Bo blackpill to nie jest prawo powszechnego ciążenia i nie musi się sprawdzać w absolutnie każdym pojedynczym przypadku. Tak samo jakiś naukowiec mi powie że "papierosy i nadużywanie alkoholu powoduje raka co przyczyni się do szybszej śmierci", a ja mu na to "hola hola panie doktorze ale ja znam żula co ostanie 50 lat pije trunki wysoko procentowe i kurzy ruskie cygary a żyje w dobrej formie w wieku 80".
@lubiekawke: To prawda, ile znam takich przypadków. Wygląd to tylko jeden z elementów, które wpływają na całokształt osoby. Nawet goście 6/10 którzy są idiotami mieliby problem ze znalezieniem kogokolwiek. Dziewczyny nie zawsze też wolą jakiś mega pięknisiów. Ważne jest dla nich by się z tą osobą dogadywać i stworzyć fajną relacje. Wygląd z czasem ucieka, a charakter zostaje.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@LetMeStay: u mnie na techniku informatyku idealnie było widać blackpill, była grupka nerdów (w tym ja) z której nikt nigdy nie miał dziewczyny i była grupka normanów, z czego dowódcą tam był taki bogaty chad, który zarazem miał najwięcej dziewczyn i były jeszcze takie 3 lightchady które też tam miały powodzenie ale nie były tak bogate jak ten 1 chad, no i otaczały ich jakieś normiki i sebiki, które były przeciętne
@LetMeStay: Duża część osób z tagu przegryw to blackpillers wannabe chcą mieć loszkę ale nie potrafią jej zdobyć i używają blackpilla jako podkładki pod to żeby nie przyznać tylko przed sobą, że w dużej mierze to ich wina. Jak ktoś nie jest zdeformowany (za zdeformowanie uważam nie tylko poparzenia od kwasu i urwaną nogę ale też birdcelizm, gigamanletyzm, turbonadwagę) to nie będąc upośledzonym - jeśli chodzi o relacje międzyludzkie - znalezienie