Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
#anonekrandkuje

chyba zle to zrobilem, nie wiem jak sie pyta. co teraz sie robi, cos napisac jeszcze zeby nie bylo jej tak smutno?

#przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606fa3c1f5537c000a488358
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#anonimowemirkowyznania
#anonekran...

źródło: comment_1617946870s996rcfUS7yloFQ2OWyk6z.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Nekai co ty cpiesz xd moja różowa przy 176 ma 61 kg i jest idealnie. A ty mówisz że taka waga jest ok dla krasnala 160? Chyba mamy inne standardy atrakcyjności
  • Odpowiedz
@Ataxia: Nie standardy, wszystko zależy jak się tłuszcz rozkłada. Jak dużo ćwiczy, to byś nawet nie zgadł, że tyle waży, zdarzało mi się widzieć takie babeczki i potem zdziwienie. Niektórym idzie w c---i czy biodra, to też nie widać. Najgorzej jak się gromadzi na brzuchu i mają taki olbrzymi, to wtedy nawet przy niskiej wadze może wyglądać jak gruba beczka
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze zapytałeś, odpuść sobie. Na przyszłość jak chcesz pytać nie wprost to pytaj czy uprawia jakiś sport, albo pytaj o nawyki żywieniowe, i klucz wokół tego tematu. Jeżeli uprawia boks to masz najłatwiej, bo wtedy pytasz czy waga ciężka czy kogucia i masz wyłożone.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: spoko Mirek, mam ten sam styl i doskonale rozumiem, ludzie tu sie rzucaja glownie dlatego, bo sa ograniczeni podbtym wzgledem, ze jak dorosly jestes TO KUUUUUHWA MUSISZ pisać, mówić i zachowywac sie tak jak nakazują normy społeczne, musisz. Ale nie kazdy chce byc "doroslym", juz wystarczy, ze mam obowiazki i musze byc odpowiedzialnym, troche dziecka sie przydaje, zeby zyc z usmiechem na mordzie, ktory nie jest okazjonalną dekoracją. Ale
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: OPie usprawiedliwia Cię jedynie jak jesteś z Przemyśla a ona ze Szczecina, i byłeś na skraju kupowania biletu pociągowego, który by kosztował 1/3 twego budżetu w 1 stronę...

warto przyswoić aksjomat: internet jest rajem dla pinkpillowego baitu,
i to co widzisz, warto z automatu podzielić na dwa.

ale i tak warto irl użyć tych swoich prey eyes, i mieć jakieś doświadczenia z natury, bo nawet jak spotkasz p0lko femcwelke,
  • Odpowiedz