Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania: to jest fascynujace jak po stylu pisania można od razu poznać że ktoś jest przegrywem... Jeśli juz nawet piszac z laska musisz filtrować co napisać i chodzić jak po szkle że by jej tylko nie urazić. Jeśli mam Ci coś poradzić jako facet dobrze radzacy sobie z kobietami: pozbadz się tych filtrów i pisz to co chcesz przekazać bez filtrowania każdego słowa. Pisz dokładnie to co chcesz powiedzieć uzywajac najprostszych
@AnonimoweMirkoWyznania chopie, #!$%@? sformułowane pytanie, "grubość" nie dość, że jest indywidualna (dla jednej osoby mały tłuszcz to grubość a dla innych duża otyłość) to jeszcze sam byś musiał na własne oczy to określić
Mogłeś po prostu napisać "chciałbym dać ci znać, że zależy mi na tym, żeby dziewczyna, z którą utrzymuję taki kontakt jak ty była szczupła, a nie wiem jak ty wyglądasz"
@AnonimoweMirkoWyznania: Dlaczego miałbym zadać to pytanie? Zaznaczyłeś, że dobrze rozmawia się Wam. Z doświadczenia wiem, że to jest całe piękno relacji męsko-damskich. Cholernie ważne.

Słowa ranią, ale też mogą budować wielkie rzeczy.
OP: >to jest fascynujace jak po stylu pisania można od razu poznać że ktoś jest przegrywem... Jeśli juz nawet piszac z laska musisz filtrować co napisać i chodzić jak po szkle że by jej tylko nie urazić. Jeśli mam Ci coś poradzić jako facet dobrze radzacy sobie z kobietami: pozbadz się tych filtrów i pisz to co chcesz przekazać bez filtrowania każdego słowa. Pisz dokładnie to co chcesz powiedzieć uzywajac najprostszych
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - OP: >to jest fascynujace jak po stylu pisania można od razu ...
źródło: comment_1617959167l1GifR4sNnB5c8zh36UWA5.jpg
@AnonimoweMirkoWyznania:
To chyba jedno z najgorszych pytań jakie można zadać
Większość kobiet ma kompleksy związane z wagą i to niezależnie od tego czy są chude czy grube. Moja była miała świetną i szczupłą figurę, ale jestem pewien że na początku znajomosci po takim pytaniu zrobiłoby jej się zajebiscie przykro i nie miałaby ochoty ze mną dłużej rozmawiać. Takie pytanie to wyraźna sugestia, że twoim zdaniem nawet na zdjęciach wyglada na grubą.