Wpis z mikrobloga

Półtora miesiąca temu za małe pieniądze kupiłem Renault Kangoo 4x4 z myślą o przerobieniu jego na mini terenowego kampera. Mam co prawda Nissana Patrola przerobionego w Arctic Trucks ale potrzebuję coś bardziej ekonomicznego. Aktualnie czekam na paczkę z Polski z częściami więc jak dobrze pójdzie to za półtora tygodnia jadę do syna i zaczynam zabawę. Na początek wymiany w zawieszeniu ( sprężyny, amortyzatory, tarcze, klocki, łączniki itp.) następnie jak się skończy lockdown i zaczną dostawczaki kursować z i do Polski będę ściągać koła, opony, siedzenia, maty wygłuszające. Samochód będzie podnoszony i poszerzany więc będzie zabawa z wycinaniem progów i błotników oraz obudową nadkoli. Będzie robione oświetlenie zewnętrzne, skrzynia zewnętrzna, uchwyt na drzwiach do zapasówki itp. Wewnątrz platforma do spania, szuflady, szafki, kuchenka, instalacja na 230V uchwyty na sprzęt foto. Trochę zabawy z tym będzie ale mam nadzieję, że do końca września się wyrobię bo w październiku planuję zacząć remont generalny Nissana.
#pokazauto #motoryzacja #samochody #auto
KristoferMichaelson - Półtora miesiąca temu za małe pieniądze kupiłem Renault Kangoo ...

źródło: comment_1617880634VAYFh0L0af33rlBov0hm87.jpg

Pobierz
  • 47
więc będzie zabawa z wycinaniem progów i błotników oraz obudową nadkoli. Będzie robione oświetlenie zewnętrzne, skrzynia zewnętrzna, uchwyt na drzwiach do zapasówki itp.


@KristoferMichaelson: będzie wyglądał jak wannabe terenówka a nie kamper xD