Wpis z mikrobloga

No to gość sobie zawłaszczył część wspólną. Co za turbojanusz, nie widziałem nigdy czegoś takiego. xDDD Oczywiście, że zgłaszać i rób relację, jak będzie demontował. xDDDDD


@Drmscape2: Ja widziałem ale to była część wspólna 3 mieszkań i mieli wspólny naprawdę przestronny "przedpokój" z wózkami, butami i innymi bzdetami. Ale to trzeba raz, że się dogadać a dwa, być dobrymi sąsiadami.
@pojaszek:
Wykonanie takiej zabudowy części wspólnej jest legalne pod warunkiem określenia zasad i wyrażenia zgody przez wspólnotę mieszkaniową. Jeśli jesteś współwłaścicielem nieruchomości i wiesz ze takiej zgody nie było to możesz kręcić inbe ,będzie musiał to „zalegalizować” albo przywrócić do stanu pierwotnego. Jako wspólnota możecie przykładowo ustalić ze wynajem korytarza będzie wynosił 50 zł / m2 i podliczyć go odpowiednio. Wynagrodzenie w najmu będzie stanowiło pożytek wspólnoty i może być przeznaczane
@pojaszek: ozesz w pyte, dopiero po 5 minutach zajarzylem o co chodzi xddddddd


@xeorrro: "Somsiad zabudowal sobie korytarz drzwiami :D" Co jest trudnego w tym zdaniu że 5 minut trzeba rozkminiać? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ari93: a tam, spojrzałem tylko na ramki wokół drzwi i na tym się skupilem. Czytając komentarze chciałem znać za i przeciw takiemu rozwiązaniu, ale nie przyszło mi na myśl, że temat jest inny tj. zajęcie korytarza, a nie jakaś #!$%@? ramka wokoło drzwi.