Wpis z mikrobloga

Pacjent: Leon 2
Dzisiaj postanowiłem zmienić żarówki podświetlenia rejestracji. Po zamocowaniu wyświetla się kontrolka przepalonej żarówki na desce rozdzielczej. Jak się okazuje, to jedno gniazdo „nie widzi” nowej żarówki, chociaż obie są sprawne. Kontrolka gaśnie jak w to gniazdo dam starą żarówkę. Wtedy też zaczyna świecić jedna nowa i jedna stara, a obie nowe są sprawne, bo zamieniałem miejscami. Miał ktoś może podobnie? Bo nie widzi mi się jazda z jedną żółtą, a drugą białą żarówką #mechanikasamochodowa #motoryzacja #samochody
kunaj - Pacjent: Leon 2
Dzisiaj postanowiłem zmienić żarówki podświetlenia rejestracj...

źródło: comment_1617706401YX3IM00YhSBUgzY9676bBm.jpg

Pobierz
  • 16
kupuj ledy z dopiskiem CAN


@stassma: @kunaj: @_kapsel: @sliwowica: Ta nazwa to oczywiście bzdura, bo to ni ema z CANem nic wspólnego Sama zarówka nie jest w żaden sposób podłaczona do CANu. Problem jest inny: niektóre samochody mają pomiar prądu płynacego przez żarówki i jak prąd jest zbyt niski to zgłaszają bład (bo w.g kompa żarówka się przepaliła). Ledy biorą z 10 - 20x mniej prądu niż żarówki.
  • 1
@kunaj: te ledy są żałosne xD kup oryginalne VAGa całe ledowe moduły z A8 D3, które oświetlają tablicę, a nie wszystko dokoła i problemów nie będzie, a jak jest błąd przepalonej żarówki to we wiązkę klapy najlepiej wlutowac rezystor bo canubusy się grzeją i palą po miesiącu...