Wpis z mikrobloga

Kuce dalej z tymi otwieraniem biznesów.

Jak głupim trzeba być żeby myśleć że w 21 wieku, czasu rosnącch korporacji, gdzie epokę samodzielnych rzemieślników i pojedynczych rolników mamy za sobą, może istnieć kraj gdzie jest 30 mln pojedyńczych samoatrudnionych przedsiębiorców.
Komuchy nie widza tego, ze trzeba wlozyc w firme kupe kasy


@sh2dov: Widzimy. Stale o tym mówimy, że zwykła kasjerka nie otworzy sobie własnego sieci hipermarketów.
Trzeba mieć kapitał.
To wy ciągle #!$%@? "zausz firmę"
podczas gdy ludzie mają kredyty żeby mieć dach nad głową, a ty dalej byś ich #!$%@?ł kredytami i dalszym napychaniu kieszeni burżujom z banków.
@M_xxx: Jezeli, twoje zycie wyglda tak, ze: wstajesz i idziesz do roboty, nastepnie wracasz, piwerko, serial spac i do roboty. A twoja pensja wystarcza tylko na rachunki, to Ci szczerze wspolczuje, bo niewolnicy byli lepiej traktowani. A jezeli liczysz, ze zrobisz papierek i dzieki temu bedziesz zyl godnie do smierci, to sie zdziwisz. Prawda jest, ze pokolenie 80-90 z groszem jest najlepiej wyksztalconym, a najgorzej zarabiajacym. Zarabiasz gowno kase, zrob kursy,
@sh2dov: To że twoje argumenty zostały sto razy zaorane i wyśmiane ci nie przeszkadza żeby powtarzać ci to dalej?

I te twoje niezmienne wyobrażenie że uważam cię za mądrzejszego ode mnie xD
Ile razy mam nazwać cię idiotą żebyś przestał do mnie pisać tak jakbym uważał twoje wykopowe rady za warte czegokolwiek?
Bywało że kilka miesięcy nie było go w kraju, nawet po pół roku. W tym czasie pracownicy sobie pracowali.


@M_xxx: to ciekawe że ci pracownicy nie rozkminili żeby pracować samodzielnie. Jaka działka? Budowlanka?
@TestoDepot: Kuce i tak powiedzą że system był dobry tylko ludzie nawalili. Gdyby tylko ten czynnik ludzki nie nawalał w takiej ilości na tym wolnym rynku....

Śmieszni są też ci debile co wiecznie mówią jacy ludzie byli głupi że nabrali tyle kredytów i że sami chcieli i że to ich wina, po to żeby chwilę później...
mówić że mają wziąć kredyt (i zmienić pracę).
@M_xxx: żaden system nie jest idealny, ale póki co żadnej sensownej opcji oprócz kapitalizmu nie ma. No chyba, że taki wizjoner jak ty ma jakiś cudowny pomysł to się pochwal.

Śmieszni są też ci debile co wiecznie mówią jacy ludzie byli głupi że nabrali tyle kredytów i że sami chcieli i że to ich wina


@M_xxx: No czasem tak bywa, że coś się nie powiedzie - to jest właśnie to